Skocz do zawartości

[Rower] Canyon Spectral AL 9.9 EX i Canyon Strive CF 8.0 Race


Gość rider89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rider89

Ponieważ nie znalazłem zbyt dużo opini nt  tej marki, a dokładnie modeli jak w tytule tematu, zakładam ten temat, zebrane informacje przydadzą się może i nie tylko mnie. Wiem, że to dwa różne rowery, ale jak ktoś ma jakiekolwiek informacje nt któregoś z nich fajnie gdyby się podzielił. Marka interesująca, cena w stosunku do osprzętu genialna, ale informacje, tego potrzebuję :icon_cool:

Edytowane przez rider89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rider89

Czy mi się tylko wydaje czy cała rodzina Strive CF jest Carbonowa? Jak tak, to chyba podziękuję :icon_cool:

 

Generalnie kupię magazyn, bo to ciekawa lekturka do poczytania w wolnej chwili;)

Edytowane przez rider89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rider89

W temacie jest Strive CF na kole 27,5", nie AL. Poza tym, temat dotyczy też Spectrala, od jednego producenta Canyon'a. Chciałem zebrać trochę informacji, bez zakładania dwóch kolejnych tematów, po jednym dla każdego roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając test Strive dowiadujemy się, że patent ze zmienną geometrią działa gorzej niż rozwiązania np. ze Scotta (Strive to taki "rozwiązanie dla bardziej ubogich"), ja po takim teścia na pewno bym go nie kupił.

 

Poza tym, to są dosyć różne rowery, nie są wzajemnie zamienne więc tudno je porównywać.

Edytowane przez Obes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...