Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mimo upału trochę pedałowania było... do rowerowego, po uchwyt na bidon dla młodego na działkę, wypad z niej by pomóc przyjacielowi w potrzebie, powrót i trochę dłubania przy tylnym hamulcu, próba odpowiedniego jego wyregulowania, przy okazji przeczyszczenie kilku elementów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33.5km ze średnią 29.5km/h. Patelnia taka, że w cieniu licznik od asfaltu pokazywał 35stC.

Potem próbowałem uszczelnić opony. Przód od strzału i szczelny. Tylnej opony to mało nie zgwałciłem, a i tak dalej nie chce się uszczelnić. Po godzinnym boju poziom mojej frustracji sięgnął zenitu. Założyłem dętkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz na nowej szosie Triban 3 - mega jazda i różnica między MTB.

 

  • DYSTANS 15km
  • CZAS TRWANIA 44m 20s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ 17,9 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ 72 km/h
  • KALORIE 398
  • NAWODNIENIE NIC :D
  • MIN WYSOKOŚĆ 667m
  • MAX WYSOKOŚĆ 1044m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z młodym na działkę, potem wycieczka koło Zalewu, w upalnych 30 C, powrót i modernizacja tylnego błotnika, bo za bardzo daje mu na plecy i mamy z taką jedną panią przechlapane hehe, no i powrót wieczorkiem i szybki wyskok do galerii po zestaw nowych lotek do badmintona ;)  Koło 20 km wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spokojnie ~ 40 km [emoji605] Przez cały dystans walka z silnym bólem głowy, upałem i ciężkimi nogami. Przed wyjściem z domu zapomnialem wziąć leki przeciwbólowe. Myślałem że na świeżym powietrzu przejdzie ale nie w taką pogodę.

 

Specjalnie się zatrzymalem żeby cyknąć fotke temperatury...

3u9yzuju.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to i ja tak zrobiłam... albo złego mleka używałam albo powinnam dolanie zaplanować w kalendarzu - teraz mam dętki. I zagadkę z hamulcem. Więc jeśli dochodzenie dlaczego nie działa zalicza się w działania rowerowe, to dzień zaliczam do udanych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...