Skocz do zawartości

[naklejki na rame] wygląd pussy... porażka...


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie :excl: jak myślicie co dałoby sie zrobić z tym świństwem na ramie kocura?? jak patrze na te serduszka to mi żal pośladki ściska :excl:

 

Rozwiązania są różnorakie. Jedne proste drugie nie. Ja bym proponował takie:

 

- zapisz sie na kurs malarstwa (dostępny w prawie każdym domu kultury). Pochodź na niego przez dwa lata, po czym kup areograf i coś na owym koteczku namalowuj

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą ciekawe jaki projektant wymyślił cóś takiego...

 

 

nie wiem jaki ale wiem jedno... był gejem :002:

 

 

a tak na powaznie to ja nie wiem co nimi kierowało jak to tworzyli :angry2:

 

rama moze jest super ale nie dość że to cr-mo czyli cienka jak moje palce to do tego jeszcze dowalili te serduszka :D NS to przynajmniej swoją bitch nazwał i jakoś normalnie pomalował a ci odjechańcy z DC stworzyli super ramke a nazwali ja i pomalowali tak ze brak słów :blink: a do tego reklamują ją jak... kondona :blink::blink: jak zobaczycie jakąś jej reklame na necie to zwróćcie uwagę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pussy jest dwuznaczne

 

rama specjalnie dostala taki a nie inny design

moze sie podobac tym co kumaja o co chodzi

albo i nie

 

No widocznie ktoś nie tu nie rozumie owej dwuznacznosci :glare: Mnie osobiście pomysł takowego nazwania ramki się podoba :D Żebyśmy się zle nie zrozumieli to, że mnie się podoba nie znaczy, że ma podobać każdemu.

 

A tak na poważnie kup na allegro jakies naklejki :) 661, foxa, marcocha i zaklej serduszko wraz z napisem :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pussy jest dwuznaczne

 

rama specjalnie dostala taki a nie inny design

moze sie podobac tym co kumaja o co chodzi

albo i nie

 

 

 

kumam o co chodzi ale zupełnie mi sie ten pomysł nie podoba. jak bede na niej jeżdził a ktos kto sie nie zna na rowerach dostanie padaczki ze śmiechu to to nie będzie miłe... wiem ze taka osoba to kompletny laik no ale cóż...

 

 

 

 

A tak na poważnie kup na allegro jakies naklejki 661, foxa, marcocha i zaklej serduszko wraz z napisem

 

 

fakt... nie pomyslalem o tym..... thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede na niej jeżdził a ktos kto sie nie zna na rowerach dostanie padaczki ze śmiechu to to nie będzie miłe... wiem ze taka osoba to kompletny laik no ale cóż...

 

 

 

w takim wypadku nalezy dodac "ze na lepsza nie bylo mnie stac"

a pod nosem smiac sie z takiego frajera tudziez laika

 

ja osobiscie mam rozowy dzwonek w kwiatki, wyobraz sobie reakcje ludzi... ja to lubie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...