Skocz do zawartości

[przerzutka] Krzywy wózek w deore ?


Młody_56

Rekomendowane odpowiedzi

może przerzutka jest OK, tylko to wina haka, sprawdzałeś?

Mój wózek od przerzutki jesy równoległy do trybów kasety, żadnych odchyleń czy to w prawo czy wlewo.

A jeżeli twój wózek skszywiony jest do koła to ryzyko zmielenia przerzuty w szprychach znacznie wzrasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przerzutka jest OK, tylko to wina haka, sprawdzałeś?

Mój wózek od przerzutki jesy równoległy do trybów kasety, żadnych odchyleń czy to w prawo czy wlewo.

A jeżeli twój wózek skszywiony jest do koła to ryzyko zmielenia przerzuty w szprychach znacznie wzrasta...

 

wozek nie jest odchylony do kola, tylko odchodzi od kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Też mam przerzutkę Deore (LX). Jak napisałeś ten temat to poleciałem zobaczym moją przerzutkę.

Moja przerzutka też jest jak by troszke zgięta, ale wózek wyrażnie zblirza się ku kołu.

Może tak musi być. Może to tak specjalnie zaprojektowane aby byla lepsza aerodynamika :P:excl::D

 

Albo po prostu mamy lekko pogięte :excl:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W sumie to jak ktoś wcześniej pisał wątpię żeby wózek był krzywy bo jest stalowy i mocny. Prędzej podejrzewałbym właśnie hak. Może spróbuj przełożyć przerzutkę do jakiegoś roweru kolegi i się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jak ktoś wcześniej pisał wątpię żeby wózek był krzywy bo jest stalowy i mocny. Prędzej podejrzewałbym właśnie hak. Może spróbuj przełożyć przerzutkę do jakiegoś roweru kolegi i się przekonasz.

ja niestety tak miałem .Jestem posiadaczem ramy solution sx w której miałem xt rapid rise 2005 , po wyjeździe na góre zborów w jurze krak -czest gdzoe zachaczyłem bokiem o skałke z dość dużą predkosciią zauważyłem że przerzutka skierowana jest w strone koła , szczęśliwy jednak że skończyło sie to tak ( rama solution sx authora z roku 2004 nie ma wymiennego haka) wyregulowałem na nowo przerzutke i było ok chociaż troszku krzywo . Wszyscy specjaliści z serwisow narzekali na hak że krzywy i że rama do kitu bo sie wymienić nie da haka .

zakupiłem więc nie dawno rame versusa gdzie przełożyłem tegoż XT i co sie okazało -KRZYWO a że napęd dałem 9 rz to miałem problem bo mie chciał wózek dokładnie wszystkiego osłużyć ,

kupiłem nową przerzutke a starą dałem do solutiona z prostym jak sie okazało hakiem i 8 rzedową kasetą i zyli długo szczęsliwie....

dlatego zrób tak jak powiedział ODI:

zobacz jak bedzie na innej ramie albo jak u ciebie zagra inna przerzutka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...