Skocz do zawartości

[trasa] 200 km w okolicach Poznania


boryspower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem raczej początkującym amatorem średnich dystansów - po półtorarocznej przerwie w maju zacząłem jeździć, 125 kg wagi, rower crossowy Giant Roam 3 disc.

Ostatnio chciałem zrobić trasę 200 km, jednak google pokierowało mnie piaszczystymi ścieżkami przez lasy przez co musiałem pchać rower przez półtorej godziny po "plaży" + silny wiatr i skrócona pętla wyszła mi 168 km.

Szukam w miarę prostej trasy by przekroczyć 200 km - nie musi być ciekawa, zależy mi na pokonaniu tej odległości. Planuję wyjechać późnym wieczorem lub po północy, więc trasa nie musi prowadzić ścieżkami rowerowymi. Preferowany asfalt przeplatany ubitymi drogami gruntowymi.

 

Myślałem o tym by przejechać się do Świebodzina, ale nie mam pewności co tym razem podpowiadają mi mapy google (trasa Suchy Las <-> Świebodzin) - czy znów nie wprowadzą mnie w piach...

 

Jakie byłyby Wasze propozycje?

 

 

Pozdrawiam!

Przemek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spróbuj na mapie znaleźć coś na Szamotuły, Wronki, Sieraków, a wracając zejść trochę na południe, ale nie koniecznie przekroczyć szybkiej trasy Pniewy-Poznań.

Po drodze jest dużo wiosek, miast mało, teren to lasy, czasem pola. Możesz "kombinować" jak ja, czyli jeździć nie po głównych trasach a zygzakiem po pobocznych aby za daleko od Poznania w linii prostej się nie wypuszczać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...