Skocz do zawartości

[hak]Jak dobrać nie mając pasującego? Hexagon v4 2006


viper512

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ;)

Zdobyłem ramkę Krossa Hexagona V4 z roku 2006 ale niestety nie mam do niej haka.

Wie ktoś jaki mógłby podejść do tej ramki hak? Może ma ktoś taką ramę i mógłby porównać dostępne w sieci ze swoim?

Wiem, mógłbym wziąć ramę i chodzić po sklepach, ale to trochę niewygodne, bo nie mam prawa jazdy jeszcze i musiałbym wieźć ją komunikacją miejską a później z nią chodzić po mieście.

A może jakieś inne pomysły jak dobrać hak? Zrobić jakoś model z modeliny czy coś i do niego szukać?

Ta ramka wygląda tak : http://st2.static.bikestats.pl/41/b1141-u221_orig.jpg?1383312976

 

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mocowanie haka w tym z Twojego zdjecia jest za blisko wycięcia na oś, tak mi się przynajmniej wydaje.

Znalazłem taki na allegro: http://allegro.pl/hak-przerzutki-do-ram-aluminiowych-gw-5j-i4339885673.html

Wydaje mi się, że powinien podejść, a po nałożeniu Photoshopem na zdjęcie z zachowaniem proporcji pasuje do ramy, więc chyba zaryzykuję i zamówię :)

 

Dzięki wszystkim za zainteresowanie sprawą :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maila do producenta napisałem w czwartek, także czekam na odpowiedź. Tego sprzedawcę co podałeś może faktycznie warto spytać więc i tam uderzę ;) A jak nie dowiem się niczego konkretnego to po prostu zamówię tamten z mojego wcześniejszego postu i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki bądź podobny mam w A2 i nie pasuje. 

 

 

@@copone, Tak, tylko cena..   ;) Kosztuje dwa razy więcej niż dałem za ramę.  :woot: A kształtem chyba identyczny jak ten z allegro co znalazłem(jeszcze drugą aukcję widziałem, też taki sam, cena podobna). Po nałożeniu Photoshopem na ramę, także pasował, najwyżej się delikatnie zeszlifuje i będzie ok   :thumbsup:

 

Myślę, że będzie ok, poczekam jeszcze na odpowiedź producenta i tamtych ziomków z allegro i coś wezmę ;)

 

:thanks:  wszystkim za pomoc i chęci  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...