Skocz do zawartości

kultura wypowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

ja bardzo szanuje userów forum , to dzięki Wam w niecałe póltora roku z "dziada" na damce przepoczwarzyłem sie w szalonego jeżdżaka

może kolega Deschek chce po prostu miec zielony nick bo trudno mi zrozumiec kolejną uwage pod adresem mode

 

pozdrówko obserwujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem moderatorem (juz jakies 3 lata) na wiekszym forum, jakies 4 razy wiekszym, nie czepiam sie, zwracam uwage.

 

ja bym powiedział , że forum, które masz na myśli jest 5,5 razy wieksze :lol: :lol: :lol:

przynajmniej 5,5 razy więcej ma tematów :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o słowo "burdel" ? bez przesady. Rozumiem gdyby uzyl jakiegos przekleństwa lub jego odmiany ale to wyraz jak wyraz.. to tak jak ma sie 1. -> kurde do 2. -> . Za uzycie wyrazu nr 1 nikt sie nie wkurza nawet przy rodzicach sobie mozna tak gadac. A jak ktos uzyje wyrazu nr 2 to cos innego.. mysle ze "burdel" w znaczeniu bałagan to wyraz typu nr 1 jak juz sie czepiac.

 

jezeli kogos obrazilo/urazilo/zmartwilo uzycie wyrazu wulgarnego bardzo przepraszam ale inaczej sie nie da :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burdel m I, D. -u; lm M. -e, D. -i a. -ów

wulg. «dom publiczny»

 

przen. «nieporządek, bałagan»

fr.

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=5990

 

mod uzyl tego slowa w formie przenosni ;]

 

w ogole to na tym forum panuje wzgledna kultura i nie wiem czemu "zwrociles uwage" i pytasz jak nad tym zapanuje administracja. urazila cie ta wypowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...