Skocz do zawartości

[Amortyzator]Problem po serwisie


RudyGrzybek

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co brak blaszki bedzie powodowac to stukanie i jalowy okolo 1-2 milimetrowy ruch. W razie rozsypania blaszki, bo czesto sie to zdaza /piszemy o tej falistej/ mozna wlozyc oringa, dostepnosc ogromna, spelnia to samo zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.


l
1. Ta blaszka powinna być przy korku u dołu górnej goleni z powietrzem .

2. Do dolnych lag 15ml oleju jest okej , możesz lać .

Olej w komorze negatywnej nie powinien powodować zapadania się , brak blaszki także , coś źle złożyłeś

 

do dolnych lag 15ml to za dużo , tyle oleju powoduje ze przy napompowanym i wypompowanym do końca blokuje jakieś 1.5cm skoku , nie da sie go za hiny dobić bo oleju jest za duzo , wiec wlałem tylko 5 i dobic mozna bezproblemowo bez powietrza do samego konca .

 

Co do serwisu to sie na razie się wstrzymam , dziś zaliczyłem niezłą glebe i az mi sie odechciało cokolwiek robić , prosił bym was abyście post dodali sobie do obserwowanych i jak tylko bede na siłach spróbuje rozkręcic cały amortyzator i wam powysyłam zdjecia wszystkiego rozebranego , a i taka ciekawostka dobiłem dzis 120psi no i pojezdzilem troche i już na takim napompowaniu mniej już zostaje tego niewybitego amortyzatora , jakieś pół centymetra może nie , no ale przy 65psi przed serwisem odbijał się do samego końca wiec coś musi być na rzeczy

Edytowane przez RudyGrzybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć , wracam do tematu , troche zeszło no ale wreszcie się wziąłem za robote .

Otóż jest taki problem przy rozebraniu i złożeniu wszystkiego wystepuje taki problem

i po założeniu już do roweru przy jeździe normalnej czasem sie wgniecie i już nie wyjdzie , jest tak gdy jest powietrze jak i bez powietrza ,
zaś tutaj jest pokazane jak to chodzi na tej rurce czy jak to sie tam zwie takie troche trudności sprawiało tak jak widać i powiedzcie czy to może jest ten problem? powiedzcie mi co na to poradzic a będe sie starał na bierząco to próbować i naprawiać .

 

Edytowane przez RudyGrzybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Widocznie kiepsko :D Ale nie martw sie :P To sie dotrze. Jeżeli to DA wlej oleju, jak nowe Solo, to rozbierz i przesmaruj, ruszaj tłokiem, smaruj i tak w kółko aż zacznie pracować w miarę pozytywnie. Następnie nadmuchaj dziada i znajdź najbardziej dziurawą drogę w okolicy, co problemem nie powinno byc :D

 

Mój po serwisie był tępy jak gimnazjalista, ale się dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...