Skocz do zawartości

[rower] coś strzela


Rekomendowane odpowiedzi

- zostaje sztyca- teraz nie mam za bardzo jak sprawdzić czy cokolwiek strzela, bo mi łańcuch kompletnie już padł, jak kupie nowy to sprawdzę

- być może to łańcuch w jakiś sposób strzelał- kupię nowy się okaże

- jeszcze zostają stery- poszukam w necie jak się je odkręca i spróbuje nasmarować i skręcić, albo to może zrobie przy okazji wymiany amora na lato

- zostaje suport- mam "nowy", znaczy używany, ale w dobrym stanie i na maszynach- założę kiedy będę miał czas i narzędzia

- pedały już odpadły, bo to nie one są winne- wykręciłem je, i po prostu naciskałem ramie korby i strzelało

 

chyba wszystko już uwzględniłem ;)

rama ci pęka. mur beton. :)

ja wymieniłem wszystkie graty, pospawałem kosmicznie wielkie pęknięcie a i tak strzelanie dawało o sobie znać. i nie było to jakieś inne pęknięcie ramy bo była ona wypiaskowana do gołego metalu, więc wszystkie spawy dostępne dla oczu. nie wiem jak to możliwe ale wg mnie pracował sam materiał z którego była zrobiona rama.

wiem że cię w ten sposób nie pocieszam ale bądź przygotowany a taką niespodziankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rama ci pęka. mur beton. :D

wiem że cię w ten sposób nie pocieszam ale bądź przygotowany a taką niespodziankę.

Bez przesady, rama od Cube zaczyna pękać po 900km? Jedynie jak ja jeździłem to po mieście i czasami małe skoki :)

Posprawdzam wszystko i najwyżej wykombinuje coś z ramą, bo mam jeszcze 4.5lata gwarancji :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- sztyca odpada

- łańcuch odpada - nowy

- stery- ostatnio wszystko zdjąłem i nasmarowałem- czy bez sterów i amora by strzelało, nie mam pojęcia bo nie ma jak sprawdzić...

- suport- odpada, bo wymieniłem- tym razem dałem dużo smaru na gwinty

- pedały odpadają

 

Jedyna możliwość to albo koła, kaseta/bębenek, korba, albo ... rama <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...