Skocz do zawartości

[ 500 km w 24h ] Pomoc w przygotowaniu


karol140

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Piszę do was z prośbą o pomoc w przygotowaniu się na dystans 500km. Jeżdżę na szosie, bez sakw, formę mam raczej średnią. Rok temu kręciłem dystanse(jednio dniowe) na MTB po 150-250 km. Całą zimę kręciłem na rolce, ale treningi nie były dłuższe jak 2h. Na przełomie czerwca-lipca chciałbym zrobić 500km w 24h. Trasę mam wstępnie zaplanowaną ( Gdańsk - Lublin ). Piszę do was abyście mi doradzili, jakieś cenne wskazówki czy coś. Ogólnie nie mam aż takiego doświadczenia w dalekich podróżach, nigdy nie zrobiłem więcej jak 300km w jeden dzień, dlatego piszę do was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie możesz przeczytać sobie o moich majówkowych 460km w 30h. Formy też jakoś specjalnie nie miałem, a jechałem tak długo z powodu, że głównym założeniem było po prostu dojechanie, a nie łamanie barier czasowych. Moim dotychczasowym rekordowym dystansem było 185km z zeszłego roku.

 

Myślę, że filozofii nie ma co robić - ważniejsze od formy jest przestawienie sobie w mózgu, że zrobisz to i nie poddasz się. Polecam ode mnie kofeinę w pigułkach - w przeciągu 20h 0,6g wpadło i o śnie nawet nie pomyślałem ;)

Jeśli masz jakieś pytania do mojej osoby to śmiało pytaj, bo będę zaglądał ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...