Skocz do zawartości

[Cała Polska] Szukam pracy


Fenrir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam kogoś kto miałby dla mnie ofertę pracy w pisaniu tekstów/artykułów/poradników/recenzji. Mam doświadczenie w pisaniu tego typu rzeczy, osobiście zajmuje się pisaniem wierszy/opowiadań. Nie popełniam żadnych błędów językowych, w tym błędów merytorycznych, błędów składniowych i tym podobne. Praca może być na zlecenie lub tymczasowa, stawka której bym oczekiwał to 15zł za tekst w granicach 1000-1300 znaków, wycena oczywiście zależy od kryteriów. Mogę zajmować się pisaniem tekstów na każdy temat oprócz fizyki, chemii, mechaniki - na tym się po prostu nie znam ;)

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam trochę polski rynek usług copywriterskich i obawiam się, że takich stawek nigdzie nie dostaniesz. Doświadczony copywriter może liczyć na ok. 4-5 zł za 1000 znaków (dwukrotnie więcej, jeśli piszesz po angielsku) i to pod warunkiem, że ma zlecenia bezpośrednio od klientów. Bez doświadczenia to ok. 2 zł za 1000 znaków. Oczywiście jeśli piszesz szybko to w ciągu godziny spokojnie można wysmażyć 8000 - 12000 znaków, ale trzeba mieć do tego duże samozaparcie.

Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia i własnych klientów możesz spróbować swoich sił w textmarket.pl lub textbookers.com - w obu przypadkach to sprawdzone, wypłacalne firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sprawdź oferty online np http://praca.anonse.pl/ znajdziesz tam wiele ofert, jednak jak pewnie wiesz pisząc tutaj nie łatwo znaleźć dobrą ofertę pracy.

Myślę że należy się nie poddawać, ponieważ w końcu znajdziesz coś dobrego ja aby w końcu namierzyć firmę musiałem przejść po 6 innych nie przyjemnych pracodawcach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...