Skocz do zawartości

Specialized best team


NeO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć, mam takie pytanie, bo podoba mi się Stumpjumper FSR na przyszłość, ale mam wątpliwość: czy to prawda, że montowany w nim damper jest niestandardowy długością i skokiem? Mówię o modelach 2008/2009 bez braina, zamontowany jest fox triad, customowy pod jakimś względem... Jako SPECjaliści możecie mi pomóc :icon_wink:?

 

Po poszukiwaniach: podobno damper jest 7,5x1,75", czyli 190x45mm, Manitou robi powietrzne modele, konkretnie 190*44,5. Czyli teoretycznie powinno pasować, pytam, bo gdzieś przeczytałem, że tam damper jest nie do wymiany na inny. To może jeszcze, czy mocowanie jest standardowe, Spec nie wprowadził żadnego magicznego patentu dla utrudnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Priorytetem było działanie (funkcjonalność części oraz nie chęć do posiadania żadnej części ze stajni shimano - jedynymi będą pancerze XTRa, kaseta i łańcuch - do zajeżdżenia :thumbsup:), waga i estetyka przy czym to ostatnie kryterium często brało górę nad "wagą" (np. zamontowałem stosunkowo ciężkie korby Truvativa, które jednak wyglądają wg. mnie rewelacyjnie a jak się będą sprawować zobaczymy w sezonie). Głównie chodziło o spasowanie kolorystyczne i materiałowe, co mam nadzieje mi się udało :rolleyes: Rower ważyć będzie ok. 10 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :thanks: Powered by SRAM.

Korba to Truvativ Stylo Team 3.3 z 2008 roku po okazyjnej cenie, do tego czarna - czego chcieć więcej :)

 

Fotki zrobie i wrzuce jutro. Pełna specyfikacja bike'a za jakies 2 tygodnie :)

 

A tu macie wagi większości części mojego autorstwa - jeśli czegoś nie ma to się niebawem pojawi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zakochałem :icon_mrgreen: W tym roku sobie odpuszczę ale może na sezon 2010 wymienię komponenty Shimano na SRAM'owskie :) Chyba tylko kasety bym nie ruszał bo SRAM nie ma takiego rozstawu przełożeń jaki obecnie używam. Nawet nad XX się zastanawiałem ale znając amerykańców będzie to cholernie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć ludzie :icon_wink:

Ma ktoś z Was może jakieś układy, znajomego albo kogoś kto ma sklep ze specami i potrafiłby zakombinować ten rower?

http://www.specialized.com/OA_MEDIA/2009/b...ro_orange_l.jpg

 

 

 

Koniecznie w tym kolorze, ew sama rama :) Szukałem na necie znalazłem jeden sklep który oferuje ten rower w tym kolorku... U ruskich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek fakt pierwsza klasa :)

 

Niestety nie wszedzie bikerzy moga sie nim cieszyc np w uk tylko ten, jak to dobrze ujales ''nijaki'' ale to w sumie nie dziwi bo predzej wielka brytania zmienilaby swoj ustroj na republike niz spec wprowadzilby ten kolor na lokalny rynek.

Jak spec wprowadza cos nowego w roznych kolorach, jeden cool drugi nijaki, to z gory wiadomo jaki bedzie w uk :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...