Skocz do zawartości

Komplet piast mtb pod 100kg


TriggaHappy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Składam obecnie koła, mam już obręcze (OctaneOne Solar 34 26' 36H). Może nie są to obręcze mtb tylko raczej do jazdy grawitacyjnej, ale jestem dośc wysoki i dopakowany co przekłada się na masę - około 100 - dlatego takie obręcze. Szukam do tego piast - max 200pln za komplet. 36 szprych z mocowaniem pod tarcze na 6 śrub, standardowe mocowanie na szybkozamykacz. Czy możecie mi coś polecić ? Obecne koła jeszcze są na chodzie (piasty joytech) jednak szprychy zaczynają pękać raz jedna raz dwie, luzy były pare razy kasowane i w bieżni powoli rowek się pogłębia. Przejechały z 8tys km.  Znajomy polecił mi piasty deore tylko nie wiem które m475 czy m525. On waży mniej niż ja ale rower katuje mocno, co chwila skacze i wariuje, skoro nic mu sie nie rozlatuje to moze te deorki beda ok ? Co sądzicie?  Nasłuchałem się  mase negatywnych opinii o novatecach i łożyskach maszynowych więc wydaje mi się że celuje w shimano i standardowe łożyska kulkowe aczkolwiek jestem otwarty na wszystkie sugestie. Nie jeżdżę jakos agresywnie aczkolwiek czasami zdarzy się jakiś lasek z korzeniami przy dużej prędkości - rzadko ale jednak. Szukam dobrych normalnych piast (żadne wyczynowe) które nie rozleca się za kilka miesięcy. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b regulaminu - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Regulamin forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...