Skocz do zawartości

[projekt] No limited <10kg <7000zł


barbapapa11

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję złożyć rower według takiej specyfikacji. Zmieniać coś czy może tak zostać?

Bar Ends: (Rogi)  bopligt Brake (Front): (Hamulec przedni)  shimano slx bl-675 (zintegrowane z manetkami mocowania klamki ) Brake (Rear): (Hamulec tylny)  shimano slx bl-675 (zintegrowane z manetkami mocowania klamki Brake rotors: (Tarcze)  shimano slx Cables: (Pancerze i linki)  Jakieś w miarę lekkie Cassette: (Kaseta) shimano cs-hg 81 11-36t Chain: (łanńuch)  shimano hg 75 Suport aerozine Crankset: (Korby)  aerozine fx-ad2 24-38t Derlr (Front): (Przerzutka przednia)  shimano slx (odpowiedni model 2 rzędowy) Derlr (Rear): (Przerzutka tylna)  shimano xt rd-m780 Fork: (Widelec)  reba rl 100mm Frame: (Rama)  no limited UD carbon 29 Series Grips: (Gripy)  aerozine Handlebar: (Kierownica)  bontrager xxx Headset: (Stery)  Jakieś w miarę lekkie Pedals: (Pedały)  bez pedałów Seat: (Siodło)  jakieś Seatpost: (Sztyca)  bontrager xxx 350mm lub 400mm Seatpost clamp: (Zacisk sztycy)  jakiś Shifters: (Manetki)  shimano slx ml-670 2x10 Skewers: (Zaciski kół)  jakieś Stem: (Mostek)  bontrager xxx 90mm lub 100mm Tire (Front): (Opona przednia) do ustalenia Tire (Rear): (Opona tylna)  do ustalenia Tubes: (Dętki)  jakieś Wheel Front: (Koło przednie)  według poniższej specyfikacji -Hub: (Piasta)  no limited -Rim: (Obręcz)  ztr crest 29” -Spokes: (szprychy)  Mac 424 -Nipples: (nyple)  alu -Rim tape: (Opaska) jakaś Wheel Rear: (Koło tylne)  według poniższej specyfikacji -Hub: (Piasta)  no limited -Rim: (Obręcz)  ztr crest 29” -Spokes: (szprychy)  Mac 424 -Nipples: (nyple)  alu -Rim tape: (Opaska)  jakaś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz gotówki to nie planuj,jakie czesci dokladnie kupisz

zresztą,bez limitu do 7000tysiecy zloty?

sam tak chcialem zrobic i wiem ze nic z tego nie wychodzi,jesli masz x gotówki,to pomysl co mozesz za to kupic,zacznij od ramy,amortyzator,kola,korba,potem to juz bez znaczenia wiekszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ile użytkowników tyle opinii. W dość krótkim okresie czasu ja połamałem zębatkę na podjeździe (sic!) a mój znajomy złamał ramie korby. Więc jak najszybciej sie jej pozbyłem póki była jeszcze w całości i mogłem ja opchnąć, ale dużo ludzi na nich jeździ i nic a nic nie narzekają więc to chyba kwestia jakiejś wadliwej partii była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Chyba pod koniec maja kupie ten rower, ale nue wiem czy jednak nue lepiej byloby wybrac srama x9/x7 zamiast xt i slx. I zastanawiam sie czy moze nie lepsze bylyby mostek i kiera aluminiowe np. Aerozine

 

Wysłane z mojego LG-F180L przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower bedzie mi sluzyl glownie do jazdy w maratonach (roznie czasami mazovia slr itp.). Na szosie nim jezdzic nie bede, ale nie wiem wlasnie jak to skomponowac. 40-26/28. To dopiero projekt i pewnie do finalnej wersji daleko.

 

Wysłane z mojego LG-F180L przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mazowieckie tereny mała 24 plus kaseta 36 to aż nadto. Zależy jak jeździsz, ja nie mając silnej nogi , jeżdżąc kadencyjnie, mam 27 młynek, 36 kasetę i wystarcza.

W góry być może będzie za mało, ale Mazowsze...?

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Jechan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej 40-26, w gorach 28 moze bycvtroche malo. A amor reba wystarczy czy moze warto dolozyc do foxa. I jeszcze sie zaatanawiam nad obreczami. Bylem juz lrawie pewny crestow, ale zapomnialem ze sa jeszcze frm 333. I teraz znowu mam dylemat.

 

 

Wysłane z mojego LG-F180L przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez barbapapa11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...