Skocz do zawartości

[Zakup] szosówki w Niemczech do +-3000zł (używana)


kreation

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pojawiła się u mnie ostatnio możliwość zakupu kolarzówki w Niemczech, myślałem nad czymś używanym, bo w Niemczech jest całkiem sporo modeli które ludzie porzucili po przejechaniu 500km. Jest jednak taka różnica że w Niemczech są często dostępne inne modele niż w Polsce. Dlatego prosiłbym o podanie mi jakichś modeli kolarzówek w kwocie około 3000zł których mógłbym szukać patrząc po Niemieckich aukcjach. I jeszcze pytanie, czy jest jeszcze jakiś inny popularny portal gdzie mógłbym szukać, oprócz Ebaya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być nowe rowery ze 105 ale zależy jaki rocznik tej 105 ja miałem tą ostatnią generację z 2013 r. Ultegra to tylko odczujesz różnice w klamko manetkach reszta już nie. Ale na 105 też ładnie chodzi wszystko. Szukaj marek mniej znanych na dobrym osprzęcie. Bo za znane naklejki na ramie płaci się dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modeli masz całe mnóstwo, jak znajdziesz konkretny egzemplarz to czytaj o nim.

sam kupiłem rower ściągnięty z Niemiec, na allegro od handlarza, za nieco ponad 3kzł, Red Bull, alu rama, całość na 105, widelec karbonowy, koła easton. Okazało się że to marka firmy Rose, rower był jak nowy i po roku czasu stwierdzam że to był super zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...