Skocz do zawartości

[do 700zł] Lekka damka do miasta i na wypady do lasu


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję roweru dla mojej mamy do ok. 700 zł, lecz jeśli zajdzie taka konieczność można ewentualnie coś dołożyć ;) Moje wymagania:

-musi być lekki (mama musi wynieść go z piwnicy)

-mieć hamulce w pedałach ;)

-fajnie jakby miał koszyk z przodu

-mama ma 160 cm wzrostu, więc nie może być za wysoki

-pozycja siedząca powinna być raczej pionowa (wygięta kierownica)

Będzie na nim jeździła sporadycznie na wypady nie dłuższe niż 10 km po drogach asfaltowych (często w mieście) i utwardzonych ścieżkach leśnych.

Byłem dziś w sklepie i oglądaliśmy rowery firmy Rowerland Oświęcim - cenowo jest on akceptowalny, jednak mam pytanie - jak wygląda jakość jego wykonania?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerland Oświęcim

 

Heh, no nie wiem, czy znajdziesz wielu użytkowników tych rowerów. Jeśli jednak zależy ci na wadzę - to z tego, co widzę niewiele ich rowerów ma ramę aluminiową, większość to stal. Więc szukaj takiego z aluminiową - patrząc jednak na ich ofertę, nie wiem czy ich rower z alu będzie w twoim budżecie.

 

Na szybko znalazłem w necie tylko taki:

 

http://allegro.pl/rower-26-kands-super-comfort-city-3-nexus-kosz-i4094272619.html

 

Ale też stalowy :/ Aluminiowe są jakąś stówkę droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Myślę że można rozważyć też kupno używanej damki holenderskiej, trochę jest tego na allegro. 

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=rower+holenderski+damka&search_scope=category-16482&buyUsed=1

 

Moim zdaniem to by było lepsze rozwiązanie, i niektóre wyglądają naprawdę świetnie. Jeśli już skusisz się na takie rozwiązanie możesz poszukać aukcji od ludzi którzy zajmują się renowacją rowerów, wtedy masz pewność że wszystko będzie jak należy, oczywiście cena wtedy większa, ale może coś do 700 zł uda się znaleźć. Osobiście znam tylko jedną taką grupę, jak byś był zainteresowany to na PW mogę Ci przesłać namiary.

 

Plus sklecić mamie jakiś wiklinowy koszyk na przód i jest bajka! :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...