Skocz do zawartości

[ODZYSKANY] [Poznań] Skradzonio Peugeot - rama reynolds 501


krizol

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

może bylibyście w stanie również i mnie wspomóc. Przed momentem skradziono mi rower z klatki (ostatniego piętra) na Mielżyńskiego 25a. Foto w załączeniu. Zgłosiłem sprawę na policję/dyżurnego miasta itd. Wiem, że szanse są niewielkie, ale cóż.. Zawsze warto zrobić cokolwiek niż nic. Szkoda słów.. Będę wdzięczny za udostępnienie. Mail kontaktowy (krizol@poczta.fm bądź private message). Jeśli potrzebujecie więcej danych prośba o info.

Z góry dzięki za pomoc. Pozdr.K

post-172462-0-14868200-1394931829_thumb.jpg

Edytowane przez Maniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwi złodzieje oddali dziś rower :) Jeśli zatem spotkacie kogoś śmigającego po Poznaniu, to najprawdopodobniej będę ja. W związku z powyższym proszę nie wzywać Policji, ani tym bardziej wkładać patyków w szprychy. Pozdr. K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwi złodzieje oddali dziś rower :) Jeśli zatem spotkacie kogoś śmigającego po Poznaniu, to najprawdopodobniej będę ja. W związku z powyższym proszę nie wzywać Policji, ani tym bardziej wkładać patyków w szprychy. Pozdr. K

Skąd mamy wiedzieć, że złodzieje nie przejęli Twojego konta aby odwołać alarm? ;)

 

A ze standardowych pytań, które pomogą innym lepiej ochronić swoje rowery - jak Peugeot był zabezpieczony przed kradzieżą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...