Skocz do zawartości

[rower] który Grand Canyon 29?


lucjano25

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda że wrażenia nie robi sposób traktowania klienta, a w szczególności sposób załatwiania wymiany powypadkowej

módl się żeby ci rama nie pękła tak jak mi, reklamacja nieuznana, na odpłatną wymianę czekam już ponad miesiąc

pomimo skarg, ponagleń, zażaleń telefonów, e-maili, nic nie jest w stanie zmusić Niemców aby łaskawie wysłali mi ramę do Polski pomimo, że ramy są w magazynie, wystarczy spakować i wysłać kurierem, tak to nie żart...przerasta ich to

w sumie nie jeżdżę na rowerze już 2 miesiące i 3 dni, końca nie widać a ja jestem "zachwycony" tym że rower za 13,3 tys. zł stoi zepsuty i Niemcy mają to gdzieś głęboko :verymad:

coś próbuje robić w tej sprawie pan ze Szczecina ale jak dotąd na zapewnieniach że się stara, że interweniuje się kończy

 

nerwy mam już w strzępach

nigdy więcej tej marki, nigdy! to był mój ogromny błąd...

jeszcze nie spotkałem się z taką amatorką, nie tylko jeżeli chodzi o rowery ale w całym moim 36 letnim życiu :verymad:

 

...i to jest kolejny argument aby zakupić SCOTTa, bo serwis na miejscu i szybciej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-ki nie mierzyłem tylko ją testowałem. Ale ponieważ coś mi nie pasowało z jej długością parę dni później poszedłem do sklepu i razem ze sprzedawcą zmierzyliśmy L-ke, bo tylko taki mieli rozmiar na sklepie. Wyszło ponad 2 cm mniej niż deklarowane 62 cm. Pomiar zwykłą metrówką, więc nie super dokładny, ale nie ma opcji żeby się pomylić o ponad 2 cm. Mierzony w ten sam sposób Canyon miał dokładnie tyle ile twierdzi producent. Podobne mniejsze wartości wyszły przy pomiarze Gianta XTC.oraz mojego Treka. Zresztą odnośnie Treka parę osób już pisało, że faktycznie ramy są krótsze niż to podaje Trek, ale wygląda na to, że to nie dotyczy tylko jednej marki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hmmm kurcze też myślałem nad grand canyon CF SC 7.9 ale jak tak ramy pękaja i w dodatku do tego jeszcze sam producent robi problemy :( chyba pozostanę przy haibike freed 7.12.

Czy jest ktoś ze śląska okolice katowice, tychy kto posiada canyona na carbonie w rozmiarze M??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że sprostuje jedną sprawę. Kolega Przemek78 miał rower w którym owszem pękła rama, ale ( i tutaj to 'ale' jest niezwykle istotne) rama nie strzeliła sama bo miała taki kaprys. W koło wkręciła się gałąź i ona skasowała widełki. Nie wiem czy jakakolwiek rama byłaby wstanie to wytrzymać. Ja mam swojego Canyona Cf 7.9 SE już pół roku. Ścigałem się na nim i jest wszystko cacy. Ale każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce. 
Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie było, to gałąź załatwiła ramę, więc nie szukałbym przyczyny w samym karbonie Canyona. Do tego Canyon miał wtedy jakiś kiepski okres i sporo osób narzekało, że nie ogarniają zamówień. Co do tego czy inna rama by to wytrzymała, to zapewne tak - aluminiowa. Takie punktowe uderzenia niestety nie robią dobrze karbonowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...