Skocz do zawartości

[Rama] wniecenie kross level a3


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś kupi rower na pokaz to tak ale rower górski jest do jazdy po górach i tam różne rzeczy się zdarzają ja w swoim specu białym mam takie dziury w ramie pojedyncze małe od kamieni że na początku trochę mi to przeszkadzało ale dobrze mi się na nim jeździ i staram się go wykorzystywać i nie płaczę ja mi spadnie ze zjazdu. Niektórzy kupią niektórzy nie to już zależy od kupca czy na pokaz czy do jazdy. Co do ceny sam nie wiem zależy od rozmiaru no i innych uszkodzeń jeśli występują ale za 500zł chyba pójdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest pierwsza rysa potem to już idzie :-) Teraz zacząłem jeźidć po ścieżkach leśnych, i amortyzator mało co wyrabia. A z ramą nic się nie dzieję bo to wgniecenie jest już od 3 miesięcy, ale wolałem zapytać.

Edytowane przez Dobro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężone powietrze w puszce + suszarka i spokojnie pozbędziesz się tego wgniecenia.

Poćwicz najpierw na pustej puszce od piwa jak takie cos się robi i obejrzyj na Youtube kilka tutoriali. Ja w swoim samochodzie kilka razy usuwałem wgnioty zostawione przez drzwi innych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie zależy mi tak by to jakoś estetycznie doprowadzić do idelanego stanu.  Bo jak to jest niegroźne wgniecenie to mi to wystarcza :-) ALe dzięki za pomysł z tym spręzonym powietrzem ztego co oglądałem nie jest skomplikowane zbytnio.

Edytowane przez Dobro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...