Skocz do zawartości

[rowerek] jaki kupic na kolach 12 cali


Rekomendowane odpowiedzi

szukam roweru dla 2 latka, czegos z solidna korba na kwadrat sa takie ? iogolnie cos co mozna serwisowac

te jednoczesciowe korby giete z preta jakos z mojego dziecinstwa mi sie zle kojarza, moze blednie :)

moja uwage przykul 

ROMET RAMBLER JR 12 lecz dalej nie wiem jaka ma korbe, tez mysalem by na poczatek odkrecic korbe i zrobic rowerek biegowy

co do ceny dam tyle ile trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nie wiem czy 2latek upcha zwykły rower jako biegowy.

Mój jak miał 2 lata to biegową 12tke przez 2 sezony, w zeszłe lato 14 z kółkami pomocniczymi, a w ubiegły tydzień rozpoczął sezon na 2 kolach:lol:

Jak ćwiczyliśmy równowagę na 2kolach w opcji biegowego to ciężko było ujechac.

Tez mam korbę gietą, maluch raczej jej nie pognie.

I jeszcze jedna rada-bierz uzywkę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dwulatka nie za wcześnie?

 

Mam dość wyrośniętą dwulatkę i jakoś jeszcze nie widzę jej na rowerku z korbą, pedałami, a mam dość spore doświadczenie, bo przeszedłem to z dwójką już chodzącą do szkoły.

 

Jak na razie ujeżdża takie coś

DSC_0831.jpg.

Latem zeszłego roku nawet nie próbowała sama dosiadać. Teraz już dosiada i jeździ. Jest w sam raz.

 

 

Chyba, że twój dwulatek jest już prawie trzylatkiem i latem będzie miał ponad trzy latka, a to już wiele zmienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bedzie mial dwa, na takim rowerku 4 kolowym, jezdzi po domu ponad rok, na 3 kolowym jeszcze nie dostaje do pedalalow, ale sie odpycha, jezdzi raz jednym, a raz drugim.

Za wasza namowa odpuszcze rowerek, przynajmniej na rok :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...