Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem wczoraj SMSem , dostałem mailem , ogólnie widac ,że chłopak zarobiony , sam wiem,że nie zawsze da się nawet na te 5 min wejśc ,bo czasu az szkoda . Osobiście zanim złożyłem zamówienie to przejrzałem wcześniej wątek i nastawiłem sie ,że trzeba swoje odczekać ale warto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze warto bo już zamawiałem ale takie trzymanie w niepewności też nie jest dobre. 

Zobaczymy może się ktoś jeszcze wypowie bo może do mnie nie doszedł jeszcze ale jak do niego dzwoniłem w pon wieczorem to powiedział że jutro(we wtorek) będzie wysyłał i spokojnie na weekend wszystkie paczki powinny być u odbiorców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozumiem, że DPD też wczoraj wyjechało...

 

Rozumiem, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisał wyraźnie : paczkomaty.

Dzisiaj pewnie pojadą kurierzy/poczta.  We wcześniejszych zamówieniach też najpierw paczkomaty jechały.

Pewnie zorganizowałbyś to lepiej jak większość narzekających więc jeśli Ci się nie podoba to po prostu nie zamawiaj więcej z forum i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisał wyraźnie : paczkomaty.

Dzisiaj pewnie pojadą kurierzy/poczta.  We wcześniejszych zamówieniach też najpierw paczkomaty jechały.

Pewnie zorganizowałbyś to lepiej jak większość narzekających więc jeśli Ci się nie podoba to po prostu nie zamawiaj więcej z forum i tyle.

W którym miejscu narzekam?

Chciałem uzyskać w końcu rzetelną informację u źródła, a napisałem na forum bo na maile i telefony do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi.

Jak się ci się nie podobają moje posty to ich nie czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisał wyraźnie : paczkomaty.

Dzisiaj pewnie pojadą kurierzy/poczta.  We wcześniejszych zamówieniach też najpierw paczkomaty jechały.

Pewnie zorganizowałbyś to lepiej jak większość narzekających więc jeśli Ci się nie podoba to po prostu nie zamawiaj więcej z forum i tyle.

 

wiem ze warto bo już zamawiałem ale takie trzymanie w niepewności też nie jest dobre. 

 

Zapomniał wół jak cielęciem był. 

To chyba normalne, że każdy kto zamawiał chce konkretnej infrormacji kiedy towar dojdzie tymbardziej że planowo miał być przed 7-8 maja, następnie najpóźniej miał do Nas dotrzeć 13 maja, a teraz się okazuje, że albo był wysłany wczoraj wieczorem albo w ogóle.

Niektórych widze że trzeba oświecić - Beskidek nie robi tego w ramach wolontariatu - wiem bo kontaktowałem się z Czechami i uzyskałem info jakie rabaty można dostać przy konkretnej wielkości zamówień :) Co zarobi to Jego, nie mam o to pretensji, ale skoro bierze za coś kase to chyba powinienen się wywiązywać z danego słowa. Ja czekam na zamówienie kwietniowe i dodatkowo jeszcze marcowe a Beskidek mnie zbywa dlatego nie dziwcie się że powoli cierpliwość mi się kończy.

Btw zastanówcie się jak będzie wyglądała sprawa gwarancji skoro non stop nie ma czasu. Pisałem do niego, że mi padła pompka do amora, że chce reklamować - zero odpowiedzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niektórych widze że trzeba oświecić - Beskidek nie robi tego w ramach wolontariatu - wiem bo kontaktowałem się z Czechami i uzyskałem info jakie rabaty można dostać przy konkretnej wielkości zamówień :) Co zarobi to Jego, nie mam o to pretensji, ale skoro bierze za coś kase to chyba powinienen się wywiązywać z danego słowa

Jak pisałem wcześniej - dla mnie byłby głupi, gdyby robiąc takie zamówienia nie dostał żadnego rabatu. Ja dalej mam cenę niższą niż w PL o X%. Nie widzę problemów, żebyś sprzedawał jeszcze taniej - pewnie sporo osób się skusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Moi Wszyscy Mili!

 

Na początku, przepraszam Wszystkich, i za wszystko. Dziękuję również Wszystkim i za wszystko - doceniam zainteresowanie tematem, a każdą uwagę biorę na klatę i myślę, co zrobić, żeby poprawić jakość wzajemnych relacji z Wami podczas wysyłek. Zazwyczaj sprowadza się to do jeszcze bardziej zintensyfikowanej pracy nad sobą. 

 

Każdy z Was piszących tutaj ma rację, i absolutnie to szanuję - w końcu z racją, to jak z dupą: każdy ma swoją :D

 

A tak serio, to system wysyłkowy zawiódł na wszystkich szczeblach:

 

1. Przez Czechów, z racji 1,5 tygodniowego oczekiwania na wysyłkę zamówienia. Dodatkowo paczka, którą zrobili, uległa, z jej wagi, uszkodzeniu podczas wysyłki, co dodatkowo opóźniło proces, bo przed wysyłką do mnie musiała być zaklejona.

2. Z racji mojego łącznika, który, z całym szacunkiem, wolał kombinować, zamiast tego 30 kwietnia posłać paczkę do mnie

3. Z okazji mego lenistwa, się pochlało, to się nie pochlało - tak, jest mi za to wstyd. I za to najbardziej przepraszam.

 

Trochę faktów, coś konstruktywnego, itp itd:

 

1. Wszystkie Paczki, które nie były wysyłane paczkomatami, prócz paczki dla Pinia46, dzisiaj wyjechały z pomocą DPD, i jutro będą u Was. Numery za chwilę będą u Was na mailach. Carlos69 i Jurcyk dostaną pocztą polską, i o tym wiedzą.

 

2. Dla kolegi Wiatera kieruję ukłony za cierpliwość i moje pokorne kajanie się za trudne podejście do sprawy. A z pompką to jeszcze pogadamy, w czym tam rzecz jest.

 

3. Nigdy więcej nie będę organizował w tym okresie przesyłek - Wielkanoc wypadła za blisko Majówki, to odcisnęło największe piętno na całym zamówieniu.

 

Życie kładzie nam pod nogi czasem kłody, tzn. ludzi, z którymi nie da się dogadać. Z tego wynikają problemy, które są jak szklanka wody - trzymana w jednej pozycji przez minutę nie robi na nas wrażenia, trzymana przez godzinę potrafi nas zmęczyć, a utrzymanie jej przez jedną dobę to już tortury. Morał: nigdy nie odkładajmy problemów w czasie, bo nas zabiją. W ten czy inny sposób.

 

A tak w ogóle, to uwielbiam Was - kto inny by mi zafundował latanie po połowie Szczecina ze 3ema amorami w plecaku na grzbiecie i 2ójce amorów pod pachą plus jeszcze 1 paczka trzymana brodą :D Tyle wspomnień z okazji rozpoczęcia współpracy z firmą DPD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...