Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

fajne te przełaje fokusa
Dzęki :)  

 

 

Pokażę i ja.
Podobają mi Boardman- y, z tego co słyszałem mają suporty trochę niżej osadzone niż Ridley-e i inne Europejskie przełaje :)

Jeszcze trochę spraw technicznych o Focusie Mares AX 2.0 2015

Hamulce hybrydowe, zbiorniczek jest przy zacisku który jest połączony z klamkomanetą linką

94Qbu1i.jpg

 

Sztywne osie w systemie RAT

aiwtNQT.jpg

y6xfrRT.jpg

 

Okablowanie jest przeprowadzone w ramie roweru

u1owWXG.jpg

 

Jeżeli zaśmiecam temat to przepraszam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak z praktyką? Porównywalnie do hydraulicznych?
Moje się dopiero docierają więc ciężko będzie z obiektywną opinią. Na pewno są mocne, czy mozna je porównać do hydraulików, tylko pytanie których. Tu są założone klocki półmetaliki, tarcze 160 mm. Zdecydowanie lepsze są od mechanicznych bb7 . do moich avid elixir 9 sa zdecydowanie słabsze. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHHE tarczówki ma w szosie zwariowali  od góraka opony to ja założe do MTB szosowe sobie i pośmigam:D moda oszalała, na tour de polone 2015 wszyscy jadą w tarczówkach ;-) Dawać dużo zdjęć 


A to Wy swoje przełaje w temacie o szosach obnażacie, bezwstydnicy? ;)

Pokażę i ja.

Jedyne co mam na usprawiedliwienie, że akurat tutaj w nieco bardziej uszosowionej konfiguracji. :P

ivzfgh.jpg
2l422w.jpg

 

 

 

1 fota Ciechocinek :D

 2skądś znam ten mostek gdzie to tążyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jedni lubią blondynki inni brunetki,

szczerze Darek 14 trochę mnie wystraszył swoją oceną koloru ale tylko się mile zaskoczyłem 

 

Darek 14 rozumiem, że ten kolor może Ci się nie podobać i szanuję to ja też nie lubię niektórych kolorów, ale osobom które planują zakup dokładnie tego modelu proponuję zobaczyć kol na żywo bo wg mnie jest zupełnie inny niż na http://www.trekbikes.com/pl/pl/bikes/road/endurance_race/domane/domane_5_2_compact/

 

niestety trudno zrobić zdjęcie aby to pokazać ale jak znajdę czas popróbuję 

waga przy zmienionych kołach ok 7100g więc ok

cena no cóż ja wolałem dopłacić do treka po dogłębnej analizie serii endurance ten wydawał się najlepszy jak dla mnie 

mam jeszcze cayo więc jak się nie sprzeda będę jeździł na dwóch (pojedynczo) napiszę o różnicach i czy warto, na razie widzę różnicę w geo dla mnie na +

 

pogląd zdjęcie w garażu

Edytowane przez lukasz318
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny kolor? Na stronie w linku widzę pomarańczowy, lekko "przybrudzony" i na pewno nie jest to żadna żółcień. Wg mnie kolor na stronie jest zbliżony do koloru w rzeczywistości, odbiegającego od ogólnie przyjętych szosowych kolorów ale jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją pierwszą szosę niestety od marce będę ujeżdżał- dodam później zdjęcia jak będą ją miał.

Z ciekawości jaki koszt takich kół? Te obręcze chyba dają mniejszy opór powietrza, lepszą aerodynamikę. Choć mogę się mylić dopiero wchodzę do tego środowiska. Ile takie obręcze mogą kosztować bo jak patrzę to same wysokie modele to mają?

Oświeci mnie ktoś ;)

Edytowane przez venom7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękna kolorka :) I nawet biały kolor mi się podoba :)

Białe rowery są ładne. Mają prestiż na ulicy -)

Swoją pierwszą szosę niestety od marce będę ujeżdżał- dodam później zdjęcia jak będą ją miał.

Z ciekawości jaki koszt takich kół? Te obręcze chyba dają mniejszy opór powietrza, lepszą aerodynamikę. Choć mogę się mylić dopiero wchodzę do tego środowiska. Ile takie obręcze mogą kosztować bo jak patrzę to same wysokie modele to mają?

Oświeci mnie ktoś ;)

Są więcej podatne na boczny wiatr.

I takie koła są na bardziej płaski teren.

O niskim profilu są tzw górskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku przeciwskazaniem jest kupowanie za duzej ramy.

W 99.9% przypadkach w szosie, mostek bedzie na minus. A nawet, jak z jakis powodow, pomijajac niewiedze i "pierwsza szose", kiera musi byc wyzej, lepiej jest to osiagnac podkladkami ale caly czas z mostkiem na minus.

Przy takim ustawieniu zachowana jest ciaglosc linii mostek-kiera, bez jej lamania, jak to ma miejsce w ustawieniu mostka na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...