Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja nowa szosa na "zapoznaniu" ;) Specialized Allez. Po kilku krótszych i jednej dłuższej trasie stwierdzam amatorsko, że bardzo przyjemnie i pewnie się prowadzi, a 105 tka działa super. Pozdrawiam.

post-184620-0-11344400-1466596802_thumb.jpg

post-184620-0-74657300-1466596806_thumb.jpg

Edytowane przez 88vito88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

Rzadko pisuję na forach, ale chcę się pochwalić swoim nowym nabytkiem.

Trek Emonda ALR 5. Odebrana wczorajszym popołudniem, zdołałem przekręcić 35 km przed wieczorem, dzisiaj ghrhrhr burze i deszcze od rana, niestety ....

 

post-177966-0-98643800-1468057212_thumb.jpg

Edytowane przez wireless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie i z pola, ale w sobotę, kiedy robiłem swoje zdjęcia, taka padalcowata pogoda była, że aż żal ... ściskał.

W niedzielę wycisnąłem sumarycznie trochę ponad setunię (2 trasy, jedna 75km, druga, już spacerowo, 27 km), wczoraj 50 - jeździ się naprawdę świetnie ... tylko tych, którzy wymyślili, że najlepszym materiałem na ścieżki rowerowe jest kostka bauma, skazałbym na ukamieniowanie rzeczoną kostką ... po asfalcie moja Emonda po prostu płynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej "NoName" szosie raczej starszej ode mnie (30+), załapaniu bakcyla oraz dumaniach czy tarcze czy nie tarcze przyszedł czas na takiego, pomykacza, cena spowodowała że nie ma tarcz.

 

Giant Defy 2 2016 w rozmiarze M/L; 

Specyfikacja fabryczna, pierwsze spostrzeżenie to niezbędna wymiana zacisków hamulców na grupowe Tiagry, fabryczne kłują w oczy.

Z siodłem może się dogadam, zobaczymy jak będzie przy trasach 100km+.

 

f1WKuOx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raffik

butki mam spd, na spd sl nie planuje przesiadki bo używam ich jeszcze w parze z krosowym rowerem.

Nie widziałem/znalazłem innych sensownych pedałów. Jak możesz do doradź na co zmienić to proszę o propozycje.

 

Co do zacisków to z bliska wykończeniem przypominają mi nieudolnie chromowane części tanich rowerów z lat '90

A klocki jakie ? 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna klasyczna szosówka, napisz coś więcej o niej, niewiele niestety widać.

Szkoda, że zdjęcia nie wyświetlają się w wątku.

Z przodu jest tam jedna tarcza? Wgląda też jakby koła były różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej "NoName" szosie raczej starszej ode mnie (30+), załapaniu bakcyla oraz dumaniach czy tarcze czy nie tarcze przyszedł czas na takiego, pomykacza, cena spowodowała że nie ma tarcz.

 

Giant Defy 2 2016 w rozmiarze M/L; 

Specyfikacja fabryczna, pierwsze spostrzeżenie to niezbędna wymiana zacisków hamulców na grupowe Tiagry, fabryczne kłują w oczy.

Z siodłem może się dogadam, zobaczymy jak będzie przy trasach 100km+.

 

f1WKuOx.jpg

 

 

Co to za licznik? Jakiś Garmin? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...