Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest zle, choc przy calym tym carbonie I stylu aero, kola troche zawodza wizualnie. Ale moze opory toczenia sa ok.No ale roznica miedzy cena 20000 zl a 30000 zl jest raczej spora. Rower jest tez potwornie "twardy" i sztywny. Pozdrawiam wlasciciela.

Edytowane przez exigobikes2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27199802501_b604b58b52_c.jpg

To oznacza,że R5 poszło do przysłowiowego Żyda??

 

Widzę,że użytkownik tym razem przerzucił się na elektronikę Srama w porównaniu do poprzedniego Red 22.

Moje pytanie odnosi się przerzucania biegów  - mianowicie w mechanicznym napędzie łatwo zorientować się o ile zębatek przerzucamy, jedną (sprawa oczywista) czy kilka (kilka kliknięć).

W przypadku elektronicznej manetki można oczywiście naciskać kilkukrotnie aby zmienić większą ilóść biegów (mam na myśli redukcję)..

Czy nie zdarza się właścicielowi zmienić o tyle ile by nie chciał albo musi zerkać czasem na zębatke czy akurat jest na właściwym dla siebie biegu?

Nie wnikam tutaj w kwestie rowerowych komputerów ,które mogą pokazać aktulny bieg i przełożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie odwrotnie.

W mechanicznym systemie ilosc zmienianych biegow zalezy od dozowanej sily na manetce (w gore kasety).

Tu jest klik na prawej, w dol kasety, klik na lewej, w gore. Ile razy klikniesz, tyle przerzuci biegow.

Precyzja, bez wzgledu na okolicznosci.

Wlasciwy bieg czuje sie pod pedalami, wiec zadne komputerki, czy tez zerkanie na naped nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tutaj nowy, pochodze z Katowic z Welnowca mam pytanko, 30 lipca okolo 5 rano wyjezdzam z welnowca do Checin {Jura Krakowsko czestochowska} jade sam, moze ktos planuje cos pokrywajacego sie i wowczas mozemy popedalowac razem. Albo podpowiedzcie gdzie zamiescic taka informacje aby przyniosla jakis skutek, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...