Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro jeszcze zrobię zdjęcie i pokażę jak to jest dokładniej ;) Niedawno jeszcze jeździłem z diodą, wyciągnąłem z taniej lampki rowerowej elektronikę i koszyczek na baterie, poprowadziłem kabelki tak jak teraz, diodę wyciągnąłem z latarki (ładnie oświetlała) i zamocowałem ją w lampce za pomocą kleju na ciepło (z pistoletu).

Odnośnik do odpowiedzi

Ale na szosie stylówa musi być! Trampki, lampki i luźne gacie to fopaux!

Nie są za luźne ani za obcisłe są w sam raz. Można każdego ubrać ładnie i posadzić na rower, ale najważniejsza jest frajda z samej jazdy i wiatr we włosach. A że nie mam SPD w pedałach to nic nie szkodzi, ja się nie ścigam. Wiem że bez SPD nie wykorzystam w 100% swojej mocy,ale może któregoś dnia jak wstanę poczuje chęć kupna i założenia ich. Na razie mam adidasy biało niebieskie które pasują kolorystycznie pod rower. 

Edytowane przez kamar59
Odnośnik do odpowiedzi
  • Mod Team

Ale na szosie stylówa musi byc! Trampki, lampki i luzne gacie to fopaux!

Ja ujeżdżam moją szosę głównie do pracy, praktycznie zawsze ze sporym plecakiem i w różnego rodzaju mniej lub bardziej wyluzowanych ciuchach :) I do tego oczywiście kask mtb z daszkiem. Wzbudzam niesmak u innych pracowników ale to jak smakuję nie ma dla mnie żadnego znaczenia. 

Odnośnik do odpowiedzi