Skocz do zawartości

[Epicon X2] niespotykana wersja kolorystyczna?


gpawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Doznałem lekkiego szoku po tym jak kurier zawitał z zamówionym przeze mnie Epiconem RLR X2 SF12 w białej wersji - spójrzcie proszę na zdjęcie i powiedzcie czy wszystko z nim OK? Mowa tutaj o wersji kolorystycznej - widziałem te amortyzatory z białą koroną, ale wszystkie miały złote naklejki - ten ma srebrne.

 

Przeszukuje internet i nie mogę znaleźć żadnego zdjęcia ze srebrnym oklejeniem. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestii? Może ktokolwiek posiada taką wersję?

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi!  :thanks:

post-169559-0-00732200-1391088897_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny numer, który widnieje na koronie to: TC00229156

Rocznik SF12 (wg strony sklepu)

 

Kupiony w Activia (Gliwice) - rozmawiałem ze sprzedawcy i dostają amortyzatory bezpośrednio od dystrybutora. Na początku zostałem poinformowany, że może mieć koronę z X1, ale wiem, że one mają oznaczenie Hollow i mają nieco inny kształt. Później stanęło na tym, że może to być jakaś wersja limitowana (niekiedy amortyzatory mają podobno dolne lagi z X1, resztę z X2 itp. mieszanki, bo np. przy produkcji brakło podzespołów z danego modelu, więc wrzucali z wyższego - nie wiem, nie wnikam), albo że jest to nawet wersja z roku 2013 i mam się z tego powodu cieszyć.

 

Myślałem, że dostanę taki amortyzator jak wszyscy, a tu zonk jak zawsze  :whistling: Ja to mam szczęscie!

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładniejsza ta wersja kolorystyczna ;) A to nic dziwnego, czasem u dystrybutora zdarzają się limitowane wersje. Ta akurat jest fajna, bo korona jest biała, a w normalnej wersji białej występuje czarna. Podsumowując jeśli jest na nim napisane X2, to jest to nic innego jak X2.

Nie jesteś jedyny. Inne sklepy sprzedawały też wersje czarne matowe, które normalnie są niespotykane ;)

Edytowane przez kporys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, szczerze mówiąc nawet się cieszę z tej kolorystyki, bo w projekcie roweru nie ma niczego ze złotem, także pasuje idealnie. ;)

 

Dzięki za szybką odpowiedź, jestem dużo spokojniejszy. :) Waga amora nawet nieco niższa niż katalogowa (1654g - bez manetki i przycinania rury). :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Epicony X2 wystepują w różnych wersjach, X2 z tego co wiem różnią się kolorami naklejek czyli srebrne i złote tak samo występują z białą koroną lub czarną, także w amorkach  o czarnych dolnych lagach występują w kolorze matowym lub połyskowym

 

 

Edytowane przez ACTIVIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...