Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem

2xSkarpetki

Okulary

Pokrowiec na telefon i klucze itd. na kierownice.

 

Skarpetki super,tanie,wygodne,cieple Super.

Pokrowiec no cóż.Porażka

Nie dosc ze jak sie go wkłada do mocowania to luźny i można nim prawie bez siły kręcić-słaba sprężyna-musze wymienic.

A i jest mało sztywny więc lipa.

Do tego jak sie włoży telefon,np lg l5 to po prostu przesuwa sie w dół i połowe ekranu z dołu zasłania materiał-wiec ja wkładam odwrotnie telefon i pokrowiec przekręcam o 180* i jest w miare ok.

 

Okulary-fajnie przylegają,w miare pasują,wydają sie ok-nie testowałem.

Wziąłem te granatowe.

 

Rękawiczki przymierzałem-pierwsze czerwone i były super-lecz nie kupiłem :/

Pokrowiec lipa-do naprawy.

Skarpetki ok.

Okulary chyba ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po zakupie pokrowca? ;)

 

Jak kolega powyżej, wydaje mi się że za luźno można nim kręcić. Co do wielkości to mam Lumię 720 i pasuje idealnie, nie przemieszcza się w pokrowcu. Wyjadę w trasę to napiszę coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które mają licznik z lidla. Dzisiaj kupiłem i zamontowałem ale nie działa, rozumiem że na mostku jest zbyt przechylony i nie będzie łapał sygnału? Bo w instrukcji coś o 30stopniach. Druga sprawa to czy da się go wyłączyć? Bo z tego co widzę to chyba nie, ciągle wyświetla godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie za daleko jest ten magnes na szprychy od czujnika. U mnie pochylenie nie przeszkadza. W instrukcji jest że przerwa ma być około 2mm.Licznik sam się wyłącza po jakimś czasie bezczynności. Niestety sam się nie włącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem nawet z 1mm przerwy i nie rusza licznik. Testowałem rozkręcając kołem przednim w kierunku jazdy, nie jeżdżąc, ale chyba powinno coś zaskoczyć. Może też za nisko zamontowałem czujnik to prawie na końcu widelca, a powinno być chyba max 70cm. W poniedziałek będę miał nowe opaski zaciskowe to zmienię. Z że ciągle pokazuje godzinę to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w tym rzucie skarpety rowerowe, po powrocie do domu zbadałem dokładnie zdobycz i wywróciłem na lewą stronę, oczom mym ukazał się następujący widok:

IMG_20140628_142101_zps2zxymdtd.jpg

 

Myślę że do jesieni uda się usunąć wszystkie nici :D, w tej chwili wygląda jak padłe zwierzę :D

 

Co do licznika składam votum separatum - po roku działa jak i na początku czyli solidnie jak skała. Zero problemów. Jedyną rzeczą którą zrobiłem na starcie było przetarcie styków i baterii IPA. Oraz przeczytanie instrukcji obsługi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik zamontowałem na mostku i działa bez problemu, rower 29`` rama 23`` czujnik zamontowany bardzo nisko.

Spodenki z cienką wkładką, koszulka z bardzo słabego materiału, rękawiczki będą szybko się rwały (rzep przyszyty do cienkiego materiału)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.dropbox.com/s/df5cj68oyvgn5ct/2014-06-28%2018.40.14.jpg

Jak możecie lub niemożecie zaułważyć w takim czerwonym kwadracie wystają 2 sprężynki,już chyba od długopisu są lepsze,tj. są do wymiany i bedzie ok chyba.

 

Jednak masz racę, mocniejsza sprężyna może dużo pomóc, bo mechanizm jest kwadratowy i powinien się obracać po wciśnięciu przycisku. Jestem po krótkim teście licznika i jest ok. Prędkość stabilna nie ma skoków prędkości pomimo obecności telefonu tuż obok. W telefonie uruchomiona była nawigacja i prędkość była zbieżna. Muszę się tylko wybrać w dłuższą trasę, żeby sprawdzić czy dobrze odmierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla kogoś całkiem początkującego te spodenki są ok. Ale powiem szczerze, że to najgorsze spodenki rowerowe jakie widziałem. Wkładka to jakaś kpina, nie są warte nawet 20 zł, za które będą po obniżce.

 

Znów powraca temat rękawiczek, a ja powtarzam, że nie ma czegoś takiego jak "rękawiczki z lidla". Są różne - dziś trzymałem w ręku te poprzednie za 20 zł i te z dzisiaj - jakość wykończenia obecnych jest nieporównywalnie lepsza. Ktoś mówił, że lepiej iść do decathlona. Proszę bardzo- idź i daj za to samo 60 zł. Za tyle można już kupić naprawdę dobre rękawiczki, na pewno nie w decathlonie. A dzisiejszd lidliwe za 15 to świetna oferta.

 

Btw, dziś w Białymstoku widziałem buty z poprzedniej oferty - 44 i 45 - za 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla kogoś całkiem początkującego te spodenki są ok. Ale powiem szczerze, że to najgorsze spodenki rowerowe jakie widziałem. Wkładka to jakaś kpina, nie są warte nawet 20 zł, za które będą po obniżce.

 

Znów powraca temat rękawiczek, a ja powtarzam, że nie ma czegoś takiego jak "rękawiczki z lidla". Są różne - dziś trzymałem w ręku te poprzednie za 20 zł i te z dzisiaj - jakość wykończenia obecnych jest nieporównywalnie lepsza. Ktoś mówił, że lepiej iść do decathlona. Proszę bardzo- idź i daj za to samo 60 zł. Za tyle można już kupić naprawdę dobre rękawiczki, na pewno nie w decathlonie. A dzisiejszd lidliwe za 15 to świetna oferta.

 

Btw, dziś w Białymstoku widziałem buty z poprzedniej oferty - 44 i 45 - za 70 zł.

hej, w którym lidlu konkretnie? tylko te dwa rozmiary?

Może dla kogoś całkiem początkującego te spodenki są ok. Ale powiem szczerze, że to najgorsze spodenki rowerowe jakie widziałem. Wkładka to jakaś kpina, nie są warte nawet 20 zł, za które będą po obniżce.

 

Znów powraca temat rękawiczek, a ja powtarzam, że nie ma czegoś takiego jak "rękawiczki z lidla". Są różne - dziś trzymałem w ręku te poprzednie za 20 zł i te z dzisiaj - jakość wykończenia obecnych jest nieporównywalnie lepsza. Ktoś mówił, że lepiej iść do decathlona. Proszę bardzo- idź i daj za to samo 60 zł. Za tyle można już kupić naprawdę dobre rękawiczki, na pewno nie w decathlonie. A dzisiejszd lidliwe za 15 to świetna oferta.

 

Btw, dziś w Białymstoku widziałem buty z poprzedniej oferty - 44 i 45 - za 70 zł.

w którym lidlu? tylko te dwa rozmiary byly? buty te pomaranczowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...