Skocz do zawartości

[olej i smar] Rock Shox Red Rum i Orlen Liten


Centek

Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem Bajkerzy!

Jeśli ktoś chętny, to odstąpię olej SRAM (Rock Shox) RED RUM - specyfik, który ze względu na wysoką cenę często jest pomijany przy samodzielnych serwisach amortyzatorów, damperów czy sztyc (reverb).
Kupiłem go w tym roku, ale zrobiłem już serwisy w swoich amorkach, u znajomych i zostało mi około 80% - więc trochę mogę odsprzedać. Stosuje się go do komór powietrznych, o-ringów ale jego główne przeznaczenie, to gąbeczki znajdujące się pod uszczelkami kurzowymi.
Cena za 50ml (11zł) 75ml (15,5zł) 100ml (20zł) w tym buteleczka z aplikatorem.

 

tmmo.jpg

Dodatkowo jeśli ktoś chciałby za jedną przesyłką nabyć porządny gęsty smar: Orlen Liten ŁT-43, który sprawdzi się przy serwisie wszelkich łożyskowanych elementów (piasty, pedały, suporty, stery, wszelkie łożyska maszynowe), to również chętnie odstąpię mam około 500g :)
Cena za 200g - 5zł w tym zakręcany pojemnik (różne pojemności).

jpnn.jpg

Wysyłka w kartonowym pudełku:
 listem poleconym (do 350g) 5,95zł ekonom / 7,30zł priorytet
 listem poleconym (350g do 1000g) 6,95zł ekonom / 9,30zł priorytet
 paczką pocztową  (do 1kg) - 9,50zł ekonom / 11zł priorytet.

 

Zarówno na olej jak i na smar dysponuję pojemnikami o różnej objętości.

Istnieje możliwość wystawienia aukcji na "alledrogo" ale zwiększy to cenę finalną -  szczegóły na PW

 

Ilości są ograniczone więc proszę tutaj rezerwować swoją ilość a potem napisać wiadomość na PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został usunięty.<br /><br /><strong>Prawdopodobna przyczyna usunięcia:</strong><br /> - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione<br /> - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematu<br /><br />Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...