Skocz do zawartości

Kółka i gumy 29' TANIO !


slav4

Rekomendowane odpowiedzi

1. Rocket Ron TLR 29 x 2,25. Waga ca 580 g. Cała szara; na boku napis "Cube edition" - podejrzewam że pochodzi z rozbiórki fabrycznego Cube'a (kupiłem na Allegro), bo w katalogach Schwalbe takowa nie występuje. Przebieg max 300 km, klocki wyglądają jak nowe
2. Geax AKA TNT 29 x 2,2. Waga 780 g. Jak ktoś zna Geaxy, zwłaszcza TNT to wie że Geax = mięsiste ścianki i solidny kawał gumy - w żadnym Geaxie nigdy nie bałem się w teren zejść z tyłu poniżej 2,0 atm. Jeżdżona symbolicznie, potem zmieniona na Saguaro - bieżnik mi nie podpasował
3. RRalph 29 x 2,25 TLR. Nie chce mi się wertować katalogów Schwalbe, ale waga na 100% poniżej 600 g. Nówka.
4. Komplet, lub osobno P lub T kółek na piastach XT pod CL i Alexrimsach no name robionych dla Meridy. Uwaga - przednia piasta pod sztywną ośkę 15 mm; tył w standardzie 142 x 12. O ile wiem że na przód są do dostania w Harfie przejściówki pod standard "zwykłe" 9 mm, ale nie wiem jak z tyłem - czy podejdzie do standardowej ramy.


Wszystko leży i się kurzy - czemu ktoś ma nie skorzystać ?
Kontakt na PW albo 721 789 403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b regulaminu - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Regulamin forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...