Skocz do zawartości

[Szczecin] Stalowy Paprykarz czyli Liściopadowy miniZlot Wszelakiej Maści Odmieńców


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

wielkie dzięki dla Maciejas'a za dotychczasowe zruganie

Polecam się na przyszłość. W pewnym sensie komentowałem i komentuję jeszcze zawodowo :D

 

A tak z zupełnie innej beczki - przyszło mi do głowy, że nasze stalowe idee można też upowszechniać nosząc ciekawie zaprojektowany jersey, z paprykarzem rzecz jasna. Mam taki jeden (bez paprykarza) akurat ze Stigmy - świetnie się w tym jeździ, ale można też innego producenta wynająć. 

 

Co myślita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Maciejas - pomysł zacny jak zawsze (myśleliśmy o tym już w 2013 robiąc te białe koszulki) ale ja to widzę raczej w formie:
jest projekt, jest cena - kto chce zamawia wcześniej. Nic na siłę! (i nie róbmy z tego "wycieczki kolonijnej w rozpoznawalnych koszulkach)
Maciejas - dasz namiar na ciekawe jerseye (gołe i do druku?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cierpkości, już niebawcem zawiśnie nowy błyszczący temat zajawkujący! Co do roweru - niestety...ale do listy na Twoim temacie dopisuję ramę Marin Hamilton 20.5"(niestety na Obczyźnie, jeśli ogarniesz/opłacisz transport jest Twoja)

 

2013-10-11%2B16.32.57.jpg

 

p4pb9679552.jpg

 

 

POZDRo-:ver

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Hmm może już czas na założenie tematu Paprykarz Stalovy 2014?

 

 

już niebawcem zawiśnie nowy błyszczący temat zajawkujący!


Temat oficjalnie pojawi się jak dopnę sprawy noclegów i programu (a to jest zależne od obcych mi ludzi). Wcześniej nie ma sensu co by nie było bałaganu, zmian, tłumaczenia czemu to a nie tamto. Data mam nadzieję widoczna jest dla wszystkich :)
Bardzo, bardzo ogólnie  przybliżając program podobny jak poprzednio:
wieczorny piątek "zapoznawczy"
sobota: jazda+szranki+oficjalne nagrody
niedziela: jazda + rozstania w łzach.

Teraz (do pierwszej połowy września) muszę doprecyzować gdzie w piątek, i gdzie pomiędzy sobotą a niedzielą spędzimy czas.
Jak rzekł Lord - cierpliwości Koledzy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PolskiBus.com wprowadza do swojej sieci połączeń cztery nowe linie i łączy kolejne miasta: 
   • Warszawa – Wilno 
   • Szczecin – Berlin
   • Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Poznań – Wrocław
   • Wrocław – Opole – Kraków

 

Wrocław – Poznań  Gorzów Wielkopolski-Szczecin

  • Nowa trasa P17, 3 kursy dziennie

Kursy będą realizowane od 5 września 2014

Rezerwacja biletów od 20 sierpnia

 

Od 5 września Poznań/Wrocław i Niemiaszki mają łatwiejsze połączenie na Paprykarza. Kwestia roweru - jak jest miejsce to wezmą, najlepiej spakować w karton i się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...