Skocz do zawartości

[wspólny wyjazd 26-27.10] Ślęża + Wielka Sowa


kamfan

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny? Wyjazd o 9 spod Szpitala UW (Gaj) spokojnym tempem (średnia 23-25 km/h) jedziemy na Ślężę, pieczemy kiełbaski i śpimy w domu turysty pod Wieżycą. W niedziele jedziemy na Wielką Sowę i później na pizzę i piwko do Wałbrzycha i wracamy pociągiem do Wrocka.

 

PS Sprawdziłem odległości i ewentualnie Ślężę i Sowę można w sobotę zaliczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg koło 30-40 zł w Sobótce lub na Wielkiej Sowie. Jeżeli będziemy chcieli spać (bo spokojnym tempem można zrobić trasę Wrocław-Ślęża-Wielka Sowa-Wałbrzych bez większych problemów) to w niedzielę chciałbym wrócić koło 17-18 żeby maksymalnie wykorzystać dzień.

 

Ewentualnie tak jak mówię w sobotę rano wyjazd i powrót z Wałbrzycha/Dzierżoniowa pociągiem wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam plan na rower w niedzielę. Mógłbym w sumie ściągnąć gdzieś po ślęży chociaż mocno mnie kusi wyjazd w góry walbrzyskie mógł bym być w okolicach galerii wcześnie rano tak około 8 rano jakby byli jacyś chętni na wspólne jeżdżenie. Ewentualnie o której start na ślęże? I z kąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem PW, 8:30 z parkingu na Borowskiej (naprzeciwko Szpitala Uniwersyteckiego), tempo na roztrenowanie, jadę bocznymi drużkami przez Tyniec nad Ślężą, później pod Ślężą odbijam na czerwony/niebieskim na Radunię, później żółty na Ślężę, zjazd czerwonym i powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...