Skocz do zawartości

[trasy] znacie jakieś?


dominik0987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jestem z małej wsi nieopodal Myślenic, bliżej Dobczyc jeżeli ktoś kojarzy :) chciałbym zapytać o fajne trasy na rower. O co mi chodzi? Głównie o trasy z małą ilością kamienni na drodze które skutecznie uniemożliwiają rozpędzanie się. Bardzo mi się podobała trasa Kamiennik przez Kudłacze na Chełm można tam było trochę poszaleć. Zna ktoś podobne miejsca w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie jest za ciepło ale jest sucho a to w tym rejonie niezbędne do przyjemnej jazdy. Nie wiem też jakie masz możliwości, skąd zaczynasz, czy masz możliwość podjechać gdzieś samochodem. Jeśli z Myślenic to przejechał bym cały czerwony szlak Pasmem Babicy aż do drogi łączącej Harbutowice z Bieńkówką (18 km). Potem albo wrócić szosą do Stróży albo częściowo jadąc a częściowo pchając dostać się na Koskową Górę niebieskim. Stąd jest świetna grzbietówka aż na Kotoń i do Pcimia (też ok18 km). Zaletą tych rejonów jest możliwość konfigurowania sobie trasy jak się chce bo odległości między "cywilizacją" są bardzo małe. Przykładowo jak ktoś się nie czuje na siłach aby jechać na Kotoń to z 2 km za Parszywką przełęcz przecina gruntowa droga i można zjechać do Trzebuni. Przykładów można mnożyć.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...