Skocz do zawartości

[rower] Giant czy Kross


dirocker

Rekomendowane odpowiedzi

Gwarancje ma tylko na rok, pytanie czy te szlifowane spawy są aby wytrzymałe? Ja trochę ważę bo 85 kg. 

Nie sprawdzałem oferty ale jeśli to nowy rower kupiony przez sklep to nie wiem jak może być tylko rok gwarancji. Ustawowo jest 2 lata choćby z tytułu niezgodności z umową.

Trochę biednie z tą gwarancją w porównaniu do RockRidera z "dożywotnią".

Szlifowane spawy nie powinny Cię martwić. Ładniej wyglądają a wytrzymałość nie powinna ucierpieć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało już tylko pięć Mbike'ów. Ostateczna decyzja musi być podjęta dzisiaj, bo jutro po pracy może już nie być. Brać czy nie brać? Czy jednak dla rekraacji wystarczy ten Giant (ładny jest) ? Czy jednak mimo że tylko do rekraacji kupić Mbike ? Proszę o ostateczną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało już tylko pięć Mbike'ów. Ostateczna decyzja musi być podjęta dzisiaj, bo jutro po pracy może już nie być. Brać czy nie brać? Czy jednak dla rekraacji wystarczy ten Giant (ładny jest) ? Czy jednak mimo że tylko do rekraacji kupić Mbike ? Proszę o ostateczną odpowiedź.

Już Ci napisaliśmy bardzo wyraźnie: bierz MBIKE albo RockRider. Innej opcji nie masz za tą cenę. Decyzji za Ciebie nikt nie podejmie. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało już tylko pięć Mbike'ów. Ostateczna decyzja musi być podjęta dzisiaj, bo jutro po pracy może już nie być. Brać czy nie brać? Czy jednak dla rekraacji wystarczy ten Giant (ładny jest) ? Czy jednak mimo że tylko do rekraacji kupić Mbike ? Proszę o ostateczną odpowiedź.

 

 

Nie przesadzałbym że dzisiaj jeszcze. Od wczoraj jest 5 i nic się do tej pory nie zmieniło. Myslę, że nagle dzisiaj nie zniknie 5 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że też sam nie wiem jaką ramę wziąć. Niby żeby nie tłuć "jajkami" po ramie to 17" a patrząc na wzrost to znowu 19".

Musiałby się nieźle nagimnastykować, żeby się zmieścić na 17" z takim wzrostem. Jeśli jest mniej więcej standardowej budowy to na pewno 19" mając wybór pomiędzy 17",19" a 21".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym że dzisiaj jeszcze. Od wczoraj jest 5 i nic się do tej pory nie zmieniło. Myslę, że nagle dzisiaj nie zniknie 5 sztuk.

Jednak dobrze że kupiłem w niedzielę bo w poniedziałek już nie było - jednak zniknęły :icon_cool:  Dzwoniłem też do sprzedającego i okazało się że rower ma jednak dwa lata gwarancji. Jutro otrzymam sprzęt, już nie mogę się doczekać. Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze że kupiłem w niedzielę bo w poniedziałek już nie było - jednak zniknęły :icon_cool:  Dzwoniłem też do sprzedającego i okazało się że rower ma jednak dwa lata gwarancji. Jutro otrzymam sprzęt, już nie mogę się doczekać. Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze.

Właśnie miałem pisać, że musi być 2 lata gwarancji skoro jest nowy. Napisałem zapytanie do sprzedającego ale zero odpowiedzi. Dobrze, że udało się to potwierdzić telefonicznie. Pozostaje mieć nadzieję, że przez 2 lata firma nie zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że musi być 2 lata gwarancji skoro jest nowy. Napisałem zapytanie do sprzedającego ale zero odpowiedzi. Dobrze, że udało się to potwierdzić telefonicznie. Pozostaje mieć nadzieję, że przez 2 lata firma nie zniknie.

Też dzwoniłem do sprzedającego i potwierdził te dwa lata gwarancji, jest tylko jedno ale... Dzisiaj otrzymałem rower i gwarancja faktycznie jest ale .... nie podbita i brak paragonu. Wysłałem maila i czekam za odpowiedzią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzwoniłem do sprzedającego i potwierdził te dwa lata gwarancji, jest tylko jedno ale... Dzisiaj otrzymałem rower i gwarancja faktycznie jest ale .... nie podbita i brak paragonu. Wysłałem maila i czekam za odpowiedzią. 

No to ładna ściema się kroi. Faktury się domagaj. Paragon wyblaknie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi odpisali że rower wysyłany był z magazynu w innej miejscowości niż biuro i że paragon z gwarancją też wysłali dzisiaj pocztą.

Ładna ściema :D Generalnie to jest pierwsza rzecz o jakiej się informuje klienta: "Wysyłamy rower, paragon/faktura dojdzie pocztą - bez paniki" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...