Skocz do zawartości

Góra Kamieńsk


lukikor

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem niedawno i zdecydowanie nie polecam. Jeżeli chodzi o DH to jest jedna wyjeżdżona trasa, wydaje mi się, że dużo ciekawsze, a na pewno dłuższe są trasy na Stożku w Wiśle lub Mosornym w Zawoi (choć ja te trasy oceniam głównie z pozycji obserwatora, bo nie mam odpowiedniego roweru).

Jeżeli chodzi o jazdę rekreacyjną czy XC to jest jeszcze gorzej, niby są wyznaczone szlaki rowerowe, ale strasznie mizernie oznakowane i bardzo nudne to zdecydowanie bardziej wolę Lasek Wolski ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no ja juz w sumie mysle pod przyszle wakacje, zeby pojechac gdzies ze znajomymi na tydzien tak ze rano na rowerek potem jakis relaksik etc i wydaje sie tam fajnie no ale wlasnie opini osob ktore tam były poszukiwalem dzieki :3

 

Byłem tam w zeszłym roku i niestety nie jest tam tak malowniczo jak w tej reklamie PGE, którą puszczają w TV. Mały wybór tras, te które są - słabo pooznaczane, co chwila znaki zakazu wjazdu, mało miejsc widokowych. Rozczarowałem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja juz w sumie mysle pod przyszle wakacje, zeby pojechac gdzies ze znajomymi na tydzien tak ze rano na rowerek potem jakis relaksik etc i wydaje sie tam fajnie no ale wlasnie opini osob ktore tam były poszukiwalem dzieki :3

 

Jestem zdania, że są ciekawsze i o wiele bardziej atrakcyjne miejsca ot choćby te co wymienił @kamfan do DH, że już o Słowacji nie wspomnę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...