Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale Ci mocniejsi Mtb jada w połowie stawki, a nawet przez 20km w czołówce.

 

Moze niech uczestnik kilku taki spotkań Amadeo powie cos na ten temat, ile ma straty do czołówki i w ktorej grupie najlepszym razem przyjechał.

Tyle, że na początku wszyscy razem się trzymamy dopiero gdzieś  po połowie dystansu ścig się zaczyna i różnicę robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pewnie pomyślą: co za palant, jeździ na takim kole, a na bilety mu żal...

 

no właśnie, że nie :) tylko bogaci oszczedzają na drobnostkach :D dzięki uniknięciu drobnych wydatków pozwalają sobie na niebylejaki rower :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia prędkość na IC w pierwszej grupie zawsze w granicach 40km/h mi wychodzi na odcinku od startu ostrego do ostatniego finiszu w Katowicach na Kostuchnie (nie na PG3 tylko tam dalej, na płaskim). Ale trzeba wziąć pod uwagę, że wliczony jest przejazd przez Mikołów, postój na światłach, zwolnienia w Tychach Wilkowyjach ze względu na auta z naprzeciwka ;). W 1 grupie na MTB bez szans- nie masz przełożeń, żeby dokręcać na zjazdach, za pomnikiem się nie utrzymasz, no chyba, że masz szczęście i nie będzie gazu albo dospawiesz na górce. Ale druga grupa bez problemów jak masz nogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 grupie na MTB bez szans- nie masz przełożeń, żeby dokręcać na zjazdach, za pomnikiem się nie utrzymasz, no chyba, że masz szczęście i nie będzie gazu albo dospawiesz na górce. Ale druga grupa bez problemów jak masz nogę

Otóż to, pierwsza gr nawet mi przez myśl nie przeszła, ale dwójeczka jak najbardziej i nie, ze se to wymyśliłem tylko kilka juz osób, ktore ścigaly sie ze mna w parku i były tez na IC, maja porównanie i tak mi zasugerowali :)

 

Wiecej juz nic nie moge powiedziec w temacie IC dopóki sam nie przejade i zobaczę jak mi wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem pozamiatany ;) od dzis tylko po schodach wchodzę zamiast windą... Moze chociaż te 12min zrobię przez to na pętli ? :)

Rower na plecy i trening wojskowy będzie, a najlepiej to jeszcze druhtem na górę zamiast tej windy  ;) Tylko pytanie na którym piętrze mieszkasz?  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...