Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Jak coś jestem nowy :)

Tak na przywitanie podam moje pierwsze czasy które nie są na razie jakieś super bo jakiś mega to ja nie jestem

- pierwszy podjazd od zoo - 1.00s średnia 25.0 km/h

- bażant - 0.53s średnia 25,3 km/h

- pętla od od bażantu -12.29 średnia 30.0 km/h

 

 

A tutaj mój profil --> http://www.strava.com/athletes/5975951

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luto

W ostatniej chwili Cię zauważyłem, bo na końcówce tego stromegooo podjazdu zawsze patrzę w ziemie i sie modlę, żeby ino sie juz skończył ;) ale pocieszam sie tym, ze jak spojrzałem na Ciebie to byłeś tak samo zciorany jak i ja, a jechałes juz z górki :P

 

Widzę, ze coraz ciasniej sie robi w czołówce tego podjazdu wzdłuż zoo... Trzeba by sie spiąć wkońcu i pojechać jak na króla WPKiW przystało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

W niedzielę planujemy z Maksymem obrócić z Katowic na Salmopol i z powrotem. Trasa wyjdzie jakieś 220 - 230 km, tempo jak to tempo, dostosowane do najsłabszego (czyli do mnie), myślę że te 27-28 średnio do Wisły Malinki pojedziemy bo trasa od Mikołowa płaska jak stół. Podjazd na Salmopol wiadomo każdy ciśnie jak mu się podoba i potem zjazd do Szczyrku i powrót przez Bielsko i Pszczynę na pełnym luzie. Jakby ktoś był chętny na dłuższy niedzielny wypad to będziemy startować jakoś koło 8 rano z placu IC.

 

 

Edit: A żeby trochę trzymać się tematu to pochwalę się trzecim czasem na Planetario :P Ale do wspólnie liderujacych nam Stu i Gruszki brakuje spoooro :( Barierki zawsze wybiją mnie z rytmu tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...