Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Nie w sobote duży ruch tam. A STU ma tak szeroką kierownice, że auta mogą miec problemy z wyprzedzaniem nas.

No mogą być Koziegłowy przez Woźniki, ale to też trasa na niedzielę. Pewnie ktoś z Grodźca też pojedzie jak poprzednio.

No można wymyślić Siewierz - Chruszczobród - Wysoką. Albo Bukowno Klucze, bo ani STU ani Erzurum jeszcze nie byli.

Tak czy inaczej 120+ bo tyle wynosci GF na STRAVie teraz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erzurum, Adaś chce nam dać popalić na podjazdach! Ale sie zdziwi jak Ty po tej Austrii zakręcisz korbą mocniej co?  :thumbsup:

 

Ps. Adam zmień tego avatara, bo jakoś nie pasujesz do "NAS"!  :woot:

Zobacz...erzurum w kinie, ja na parkingu, a Ty...na rowerze? Przecież my som grupa TRZEPAKI!!! 

 

Chociaż nie, w sumie twarzowo to pasujesz hehe  :thumbsup: sorry, nudzi mi się!  :teehee:

 

A ide nasmarować łańcuch co by szybciej jutro za wami gonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy planowana jest jakaś wycieczka w niedzielę ? Tylko znowu nie wiem jak to z Waszymi prędkościami abym niepotrzebnie hamował, nawet nie wiem, jak teraz z iC choć znowu pewnie samotna jazda - za wolno na kolarzy , za szybko dla tych "innych" - w formie zawieszenia.
Co do żeber - zrośnięte - chyba - zgrubienie dające wyczuć się , ale dyskomfortu podczas jazdy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...