Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a Wy dalej przepychanki przed tymi ekranikami robicie?? A ja wlasnie 70kaemow w grupie zrobiłem i było całkiem sympatycznie :) średnia 29km/h

Adam chciał dzis sprawdzić czy rzeczywiście na MTB sie szybciej po parku jeździ i zjawił sie na swojej Univedze...jednakże po 2 kółkach odpadł i został na 4tym zdublowany :P

Chyba ten wczorajszy TDR go tak wykończył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu, popraw mnie jeśli się mylę. 

Jechaliście średnio 29km/h. Okrążenie ma ok. 10 km.Po dwóch Wasz kolega Adam, jadący na starym rowerze Univega, odpadł. I potem go zdublowaliście. Zatem na ostatnich dwóch okrążeniach musiał jechać wolniej niż Wy, co najmniej dwa razy. Czyli turlał się mniej niż 14 km/h. 

 

No to univega jest do niczego. Mój 9-letni syn ma wyższe średnie ze znacznie dłuższych tras na ciężkim dla niego (13 kg) rowerze  mtb. 

pozdr

adam:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pętla ma około 6,3km. Tak dokładnie było, kolega na Univedze po dwóch na podjeździe "siadł" no i po przejechaniu kolejnych dwóch spotkaliśmy go prawie w tym samym miejscu ;) Ale kolega Adam wczoraj zaliczył mega tour i z 13go miejsca wskoczył od razu na 4te, wiec nie dziwie sie, ze dzisiaj jechał tak wolno :P

 

Panowie tak apropo tej naszej ciągłej zwady o te KOMy na segmentach w parku, kto gorszy, kto lepszy, mam całkiem fajny nowy szlak-powiedzmy "na zgodę" w postaci nowej pętelki i podjazdu, oto i one:

 

http://www.strava.com/segments/8331858?filter=overall

 

http://www.strava.com/segments/8331837?filter=overall

 

Co Wy na to? Trasa powiedziałbym "bardziej bezpieczna" bo mniej ludzi moze nam wpaść pod koła :D

 

Acha, moje czasy sa poglądowe, żeby nikt nie myślał ze jak pojedzie lepiej to juz jest GOŚĆ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Andrzej mówiłem Ci :) ja mam kalkulator w nogach...od razu wyczuje jaki bedzie czas;) podjazd wlasnie obstawiałem poniżej 3:30s a te kółko start z górki cos kolo 11:40 mówiłem i jak blisko byłem he he :P

 

@Hook no ta pętla nie jest jakaś super bo ta kostka brukowa kolo Planetarium troche kijowa, ale na MTB daje fajnie radę wiec to bedzie taka pętla MTB ;) widziałem, ze chcesz poskładać sobie lekkiego ht na Carbonie, wiec bedzie jak znalazł! :) Oczywiście możecie wymyślić jakaś inna pętle, taka z lepsza nawierzchnia nie mam nic przeciwko ;) Ale podjazd jest naprawdę fajny, można sie troche spocić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, ze chcesz poskładać sobie lekkiego ht na Carbonie, wiec bedzie jak znalazł! :)

 

Odpadam jednak z tym projektem chyba... Przejechałem się ostatnio parę km na swoim MTB i mi było źle. :D Będę katował to co jest przez zimę i wpadnę się przejechać najwyżej na góralu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Marcin, pochwal się swoimi czasami

No właśnie Marcinusz, jaki masz czas na Pętli ?

 

 

A co? Im lepszy czas, tym więcej racji będę miał?

 

Nie mam żadnych wybitnych wyników. Już o tym pisałem. Podobnie jak o tym co sądzę o biciu rekordów na pętli w parku. 

 

Mogę się pochwalić jedynie zrobioną Pętlą Beskidzką w ok. 7 godzin wycieczkowo (http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lcckcvvsbvgcgrbj). Jeśli ktoś ktoś czuje się kozakiem to tam jest miejsce, żeby to pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie umiem liczyć i jestem rybom karpiem

 

a tak serio, to na odwrót z zakładek odczytałem dane i to co przejechał Amadeło myślałem, że przejechał marcinusz, ale to wynika z tego, że jestem rybom karpiem i piję kompot

 

no ale informacją o wartości 1, dodatniej, jest to, że pętla tatrzańska jest zaista i miałem ją przejechać w tym roku z Łukaszem, ale ryby nie umiom jeździć na rowerze

 

 

żeby nie było spamu: wpkiw, czyli PŚ jest ok i są wyścigi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam nie pyklo z chronologia postów ;) obie trasy są fajne, na tatrzańskiej możliwy jest wariant nieco ponad 1500 m npm (popradzkie pleso, asfalt lux ale nachylenie momentami jak w mtb), co do Beskidzkiej - wariantów jest wiele, polecam podjazd na hrobacza łąkę (nachylenie ponad 20% miejscami, asfalt bardzo słaby momentami. Hookie, może wariant ok 110 km w weekend, szczyrk Wisła koniakow ochodzita żywiec hrobacza szczyrk?

Ja jestem lepszy, bo jestem wice królem wpkiw;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A owszem dziś się kulałem ze średnią predkością 14km/h. :sick:

Zauważyłem ze jak się zmieni na Strave rower na MTB to generuje się dużo więcej mocy.

Barierki na KOMa jak leciałem w sumie przez przypadek za Stu poszły na Meridzie na 585W a dziś na Univedze przy prędkości średniej tylko 43 na 667W. Stu w tamtej próbie pierwszej wygenrował 839W (nie wiem jaką ma mase ciała wpisaną w Strave). Przy mojej masie jak bym szedł na KOM na MTB to pewnie ponad tysiąc wat. A zatem te waty to tylko kiepska symulacja realnych mocy. Bliższe prawdzie mogą być wyniki z mierników pomiarów mocy tylko.

 

@parmenides - słyszalem, że odwiedzisz nas w parku, zapraszamy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam nie rób sensacji, przecież dobrze wiemy, ze Ty na Uni to nawet takiego czasu jak ja tam nie wykrecisz, a co dopiero KOMa!

 

Taa @Parmi to równy gość w sumie, ale juz widzę jak dostaje łomot na bazancie :D To bedzie KLASYK! Dobrze by było jakby ktoś to uwiecznił na taśmie, znaczy video ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...