Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Na Bsie mam 15119km udokumentowane, a ile nie wpisane to moje. All inclusive: góry, lasy, asfalt i co tam jeszcze możliwe, a nie tylko suchy Park Śląski. Kto co lubi, czasami zdarzy mi się wpaść i zrobić dwa kółeczka i tyle

więcej niż Maja Włoszczowska w zeszłym sezonie. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie podjaralem! Chyba nie bede mógł zasnąć tej nocy uffff. Muszę sie wziąć ostro do pracy, żeby nie wypaść zle. Ktoś poleci cos na szybko, jakies siakies interwaly czy cus? Wkoncu to tylko pętla, ale jak przyjeżdża czołówka Polskiego kolarstwa do nas to zawsze oblatuje mnie lekki dreszczyk niepewności i obawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, straszny bajzel panuje na tym forum, wątek powinien być pisane przez osoby jeżdzące na pętli, chcące potrenować lub zaprezentować swoje wyniki ! lasq, mobile, biker, hookie, marcinusz, permenides  - tworzycie straszny off - top o wszystkim i o niczym, a z tego co widze to żaden z was żadnych szczególnych osiągnięć nie posiada - biker90 Twoje 15 kkm to chyba czas stracony, skoro nie potrafisz na pętli poniżej 12 min zejść ? Lub jeśli rzeczywiście jesteś fanem turystyki rowerowej, to może założ sobie osobny wątek ? 

Czytanie wymówek / lamentów/ dyskredytacji na 100 różnych sposobów w pewnym momencie przestaje śmieszyć, jeżeli ktoś nie jest zainteresowany tematem wątku, niech się nie wypowiada ! Na forum gęsto, a na pętli o 16 pustki !

 

 

W tym miejscu gorąco pozdrawiam wszystkich bywalców pętli WPKiW, szczególnie tych, z którymi można pokręcić dłużej niż pare chwil  ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amadeoooo, temat jest też o rekordach. Mnóstwo było o najróżniejszych KOMach. Również o tych, które Stu podjął się zdobyć i podkulił ogon i zwiał z powrotem do parku.

 

Czytanie wymówek zawdzięczasz Stu, który jest mistrzem wymówek (bo nie na szosie, bo bez spd, bo i tak nie uwierzycie). To co uważasz za offtop prowokuje sam Stu chwaląc się, jakie by średnie robił, gdyby wsiadł na szosę lub założył spd. Dlaczego jego nie napominasz, że temat jest do chwalenia się wynikami osiągniętymi, a nie przypuszczeniami?

 

Last but not least. Korzystacie z gościny FR, więc każdy użytkownik FR może tu pisać. Jeśli się to nie podoba, zawsze możecie umawiać się inaczej niż na forum publicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak się wyrażę wy dla czasu ja dla frajdy po parku jeżdżę. Kiedyś tam miałem 11.31 i więcej nie chce mi się spinać by ten rekord pobić, a wiem że to możliwe, ale po co. A propo jak jestem w parku też nikt nie kręci więc i motywacji nie ma by więcej niż 2 kółeczka machnąć. Każdy mówi, że jeździ, a jakoś go nie widać w parku między 16, a 20 godziną- chyba w kulki lecicie, tylko czasami Stu napotkać można to i kiwnie się mu na przywitanie i tyle z osób widywanych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Marcinusz, jaki masz czas na Pętli ?

BTW, Stu jeździ na góralu, bez spd, i z odblokowanym amorem, i czy to się komuś podoba czy nie, na szosie byłby naprawdę jeszcze szybszy :>

Biker90 - czas poprawia się po to, żeby się pochwalić na forum, a następnie usłyszeć, że wiał wiatr w plecy, a czas taki dobry, bo góral jest szybszy na szosie :> Witamy w internatach ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś ten sprzęt, każda wymówka jest dobra by sądzić, że jak się dostanie lepszy sprzęt to szybciej będzie się śmigać. Oj co wy z tym rowerem od Stu, nie wiele osób ma tak lekkie mtb jak on w granicach 9 kilo i do tego dobry amor, który w parku nieźle się sprawuje, na pewno lepiej niż sztywniak w szosie na dziurach

ps. Czas poprawiam dla siebie nie po to by się chwalić i słuchać tych co boli ego potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...