Skocz do zawartości

[1200] Rower do jazdy po wszelkim terenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Noszę się z zamiarem kupna roweru w podanej cenie. Obecnie jestem posiadaczem niesamowicie cieżkiego roweru za 400zł z reala, ale umiem zadbać do niego i już 5 lat mi służy, choć jeżdżę nim sporo, i to nawet po lesie (co czują moje ręce nie skomentuje).  Przyszło trochę kaski, postanowiłem zakupić coś lepszego.

 

Teren:

droga, wiklina, las, dosłownie wszystko.

 

Wiek, waga, wzrost:

17, ~65, 185

 

Preferencje:

spora (długa/szeroka) kierownica, manetki obrotowe, vbrake, brak bujaka pod dupą, przyzwoity osprzęt

 

Co znalazłem:

Kands energy 1300

lazaro evolution v3

scud argon

 

Patrząc po danych to jeden i ten sam model pod różnymi nazwami, ale scuda można znaleźć za 1050 :) Rowerej ma juz osprzęt alivio, i amorka XCM, czyli całkiem przyzwoicie jak na tą cenę.

 

Dwa pytania - czy manetki revoshift (bo chyba tylko te pasują) będą współgrać z przerzutkami avilio? Czy znajdę coś ciekawego z poprzednich lat w tym budżecie? :)

 

Pozdrawiam,

Piotrek

 

EDIT: I nie moge zdecydować się między 21" a 19". Ale chyba wezmę 19, wolę minimalnie za mały niż za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma klikane, i średnio mi się takie podobają :( najbardziej wkurza to, żeby zjechać z 1 na 8 bieg z tyłu trzeba 8x klikać, gdzie na obrotowych robię to jednym ruchem.

 

A jak z ramą? Mam brać 19 czy 21?

 

 

startuj pod 21 bo masz 185 i jeszcze rośniesz.

ja mam 178 i 19,5 mam idealną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze objeżdżę po sklepach, to się zobaczy - z resztą tak czy siak mogę sobie siodełko nieco przybliżyć w razie czego :)

 

A rosnąć juz przestałem rok temu ;)

 

Zakup na dniach, jak juz zdobędę go do rąk własnych to zdam minirecenzję :)

 

 

EDIT - bo nie uzyskałem odpowiedzi na 2 pytanie - znajdzie się coś fajnego w tej cenie z poprzednich lat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...