Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Nazywam się Patryk, mam 18 lat. Uwielbiam jazdę na rowerze, jest to wspaniały sposób na odstresowanie się i czasami poczucie adrenaliny. Zaczynałem jakieś 4 lata temu od starej szosówki wujka :D lecz gdy tylko zasmakowałem jazdy po lesie i górach wiedziałem, że jest to mój raj :D. Teraz głównie jeżdżę typowe XC, nie brałem jeszcze udziału w żadnych zawodach tego typu ale może kiedyś się zdecyduję :D

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja również pomykam na rowerze jak tylko mam wolny czas w okolicach Gliwic. Czasami całą rodzinką czyli z żonką plus dwoje dzieciaków w tym jeszcze jeden na fotelik. No a czasami samodzielnie jak się od nich uwolnię  :laugh:.

 

pozdr.

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście wypadałoby się przywitać, co niniejszym czynię. :)

 

Przeglądam forum od dłuższego czas i nadszedł moment by zacząć bardziej aktywnie w nim uczestniczyć.

Mam 32 lata, mieszkam w Wołominie i poruszam się rekreacyjnie po tej okolicy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Marek

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Użytkowników  i całą Administrację forum :)

Mam na imię Radek, mieszkam i "pracuje" w Krakowie, jestem fanem wszystkiego co zmienia kształt i takie rowery mnie najbardziej interesują. Na co dzień jeżdżę składanym rowerem polskiej produkcji.

4 dychy na karku, kobieta dwoje dzieci. Lubię i zamierzam majsterkować, w najbliższym czasie "na warsztat" biorę rowery i postanowiłem do Was dołączyć. 

Jeszcze raz witam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Forum od dłuższego czasu obserwuję, również jak czegoś szukam to jedno z moich głównych źródeł, tak więc w końcu postanowiłem się zarejestrować :)

A, że rozglądam się za nowym rowerkiem to trochę pytań będzie pewnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź pozdrowiony, forumowiczu!

Nabyłem w 2005 roku Thrilla

 

big_4373108.jpg

 

brzydki jak cholera!

Jednakże wyżej aspirowałem

4869a5a2f1bc5cf4.jpg

 

i go modyfikowałem.

 

Jednakże zmienić postanowiłem

88583b67d7b36db5.jpg

 

i tak "go" odwiesiłem. :rolleyes:

Oczekując na X-Control Lapierre'a
mojego nowego przyjaciela. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono!

 

Mam na imię Sebastian, na forum trafiłem przypadkiem. Rowerowo rozwijam się od roku, aktualnie tnę wiatr mazurskie trasy na szosówce Giant TCR Composite 2, na forum rejestruję się, żeby doedukować się w sprawach czysto technicznych, a i może złapać jakąś ekipę z okolicy na trasy 100km+, bo wśród znajomych ciężko doszukać się takiego składu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno, bo po kilkunastu napisanych postach, ale przywitam się i ja :)

 

Grzesiek, 34 lata, do tej pory dobijający okazjonalnie starego Gianta Boulder 510 na zbyt małej ramie, od tygodnia posiadacz Kandsa Maestro.

Dzięki za wiele przydatnych rzeczy, o których już zdążyłem się dowiedzieć, a także - awansem - za całą wiedzę, którą jeszcze uda mi się posiąść ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przywitam a co ;)
Witam serdecznie, mam na imię Mateusz jestem z okolic Grodziska Mazowieckiego. Na forum zarejestrowałem się w celu uzyskania pomocy w wyborze mojego pierwszego po około 3 letniej przerwie roweru i tak zostałem przeglądając czytając porady. Nabyłem 2 tygodnie temu Kandsa Maestro 19' za waszą radą i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony, niestety miałem czas tylko na 3 wypady ale już prawie 80 km przebiegu ;) Początkowo oczekiwałem tylko pomocy w wyborze konkretnego modelu ale szczerze mówiąc odkąd się zarejestrowałem to czytam forum w każdej wolnej chwili i przyznam szczerze, że zarażacie pasją do rowerów i to bardzo poważnie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Na imię mam Michał, jestem szczęśliwym posiadaczem roweru Scott Sub. Kiedyś dużo biegałem, ale po kontuzji kolana strasznie się zapuściłem (+25kg), obecnie traktuję rower jako formę rehabilitacji, sposób na zrzucenie paru kilogramów i niezłą rozrywkę. W przyszłości pewnie jakaś szosówka/przełajówka. Forum przeglądam od dawna, ale pojawiła się we mnie chęć uczestniczenia w dyskusji, można powiedzieć że się wkręciłem :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich roweromaniaków.

 

Jeżdżę sobie rowerem jak mam czas i ochotę, do niedawna na kilkunastoletnim Giancie - obecnie Unibike Evo 29".

Najczęściej po lasach, polnych drogach, ścieżkach itp. Unikam asfaltu.Dystanse do kilkudziesięciu km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Marcin i pochodzę ze Śląska. Rower to coś co zawsze staram się mieć przy sobie bez względu na czas i miejsce w jakim się znajduję. Niestety często jednoślad pełni u mnie rolę mebla, ale tak jak wspomniałem lubię go mieć w zasięgu wzroku. Obecnie użytkuję MTB na 26 calowych kółeczkach. Mam nadzieję że mądrości zawarte na tym forum zaoszczędzą mi niepotrzebnego wysiłku i kosztów związanych z eksploatacją roweru.

Pozdrawiam

Marcin (marcyk)

Edytowane przez marcyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Niedawno wsiadłem na rower pierwszy raz od czasów szkolno-komunijnych (+/- po 15 latach)  :002: 

Z dnia na dzień coraz bardziej mnie wciąga jazda i wszystko co związane z tematem.

Niestety, jako świeżak w wielu kwestiach zwyczajnie brakuje mi wiedzy, dlatego dołączam do forum.

Mój jednoślad to Bocas Venezia SL.

 

Pozdrawiam rowerową Brać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...