Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

Kiedyś już udzielaliśmy się na forum, potem mieliśmy przerwę i teraz wracamy jako oficjalny profil sklepu internetowego  Centrumrowerowe.pl

Staramy się używać sprzętu, który sprzedajemy. Mamy doświadczenie własne, dużo informacji zwrotnych od klientów i postaramy się sensownie pomagać na forum. Oczywiście będziemy polecać towary z naszej oferty, ale tylko takie, które faktycznie będą dla was użyteczne, na podstawie forumowych dyskusji.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, śmiało piszcie.

Zespół Centrumrowerowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem Łukasz. Mieszkam w Mysłowicach. Do tej pory śmigałem na rowerze crossowym. Zaliczyłem dwie fajne wyprawy rowerowe z sakwami. Za kilka dni kupuję swoją pierwszą szosę. Sportem jaram się od małego a rowerami od niedawna. Wpadłem na forum, żeby się poduczyc, poczytać, poradzić. Hej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Janek z Kolna . Rowerem jeżdżę prawie codziennie ale od jazdy bardziej interesuje mnie naprawa tego środka lokomocji.

A w szczególności piasty z przekładnią planetarną to jest to czemu poświęcam sporo czasu.

Mam sporą kolekcje tego typu piast i nadal zbieram kolejne egzemplarze im starsze tym lepiej.

pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

post-193876-0-44808300-1456995520_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nam na imię Krzysztof i podobnie jak kolega ze Śląska od około 10 lat męczę Author'a. Jeżdżę po mazurskich fantastycznych terenach, niestety samotnie, bo w promieniu sensownych kilometrów nie wypatrzyłem jeszcze żadnego bajkera do wspólnego pedałowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Piotr i mieszkam w Radomiu. Rowerem jeżdżę przez cały rok. Na chwilę obecną mam rower ze stalową ramą, bez amortyzatora. Planuję zakup krossa B7 z tego roku żeby łatwiej i szybciej pokonywać trasy oraz czerpać więcej przyjemności z jazdy. Pozdrawiam.

Edytowane przez Piotro7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że znajdę osoby z Torunia, które tak samo jak ja są nakręcone nie tylko na dłuższe wycieczki rowerowe, ale również bardziej wymagające technicznie trasy (Skarpa, Kanada). Jeżdżę od 3 lat "na poważnie", ale ciągle się uczę. Do zobaczenia na trasie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów! Zacząlem przygodę z rowerami bardzo dawno temu,Jednak od zeszlego sezonu traktuję to poważnie.Mysle że to Forum pomoże mi w wielu dylematach rowerowych.

 Pozdrawiam wszystkich!

Jestem z Kamiennej Góry, Dolny Śląsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam na imię Maciek, jestem z Brodnicy (przełom Kujawsko - Pomorskiego i Warmińsko Mazurskiego).
Początkujący szosowiec, wcześniej troszkę jazdy po terenie, dotychczas sporo biegałem :)
Pozdrawiam!

Edytowane przez Matall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów.

 

Forum przeglądam od dawna, zarejestrowałem się również trochę temu, ale w zasadzie dopiero pierwszy mój post tutaj :)

 

Jestem z Trzebini, posiadam aktualnie dwa rowery - starego, 19-letniego Authora Detroit (od początku w moich rękach) i szosówkę, B'Twin, którą kupiłem w zeszłym roku - jest to moja druga szosówka, wcześniejszą (nieco za małą) pojeździłęm rok.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wszystkim.

 

Mam na imię Daniel, jestem z pod Poznania. Obecnie śmigam na Kellysie Axis z 2008 roku, szosa/las pół na pół.  Po prawie 6 letniej przerwie wróciłem niedawno do rowerowania :).

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...