Skocz do zawartości

[ochraniacze] 661 lub NS co wybrać?


Ulf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nosze się z zakupem lekkich ochraniaczy na kolana i piszczele. Upatrzyłem sobie dwa modele:

 

661 4x4

http://www.gtrowery.pl/sklep/prod.php?idg=15&idp=1306

 

North Shore

http://www.gtrowery.pl/sklep/prod.php?idg=15&idp=1583

 

Posiada ktoś takowe ochraniacze? Watro dopłacić 40zł do 661? Prosze o opinie.

 

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych drugich nie znam. 661 4x4 z 2005 były wypasione jedyny minus to że noga cholernie się grzeje podobno w modelu 2006 z tą wentylacją jest już lepiej. Sam myśle nad tym modelem lub ściągnąć za tą samą cene Race Face u nas to kua kasy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem troszke o nich (661) na DH zone. Zebraly same świetne noty. Byłem dziś w sklepie, oglądałem przymierzałem są naprawde wypaśne :033: Na stronce 661 kosztuja 40$ czyli w przeliczeniu na złocisze okolo 120 zeta. W sklepie chcą za nie 145 zł. No cóż skusze się na nie najwyżej bede zdychał do kolejnej wypłaty :(

 

Ta różnica cen jest jeszcze do zniesienia, ale niech mi ktoś powie dlaczego orzech Lid kosztuje u producenta 20$ (okolo 60zł) a u nas w sklepach poniżej 100zł nie widziałem....

 

Na myśł przychodzi mi tu piosenka Kultu o tytule każdy wie chyba jakim :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojezdziłem w nich troszkę. Sprawa ma sie następująco. Jeśli chodzi o wentylacje to jest ona w miare dobra. W nylonowych plytkach na przodzie porobione są otworki przez które przepływa powietrze w czasie jazdy. Innymi słowy czuć mily chlodek :) Sprawa wyglada inaczej jak się ochraniacze zdejmie. Noga jednak jest spocona. Ale ja się temu nie dziwie. Najważniejsze że podczas jazdy tego nie czuć. Ochraniacze trzymają sie na nodze na 7 rzepach. Rozwiązane to jest w taki sposób że jest jedna wielka płachta materiału która opina od tyłu łydkę i kolano. Są na niej naszyte 3 rzepy i 2 oczka do przewlekania kolejnych pasków mocujących. Bla bla bla :P Samo wykonanie nie budzi zastrzeżeń. Jak się dobrze pozapina owe paski to ochraniacz nie zsuwa się podczas jazdy :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...