Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ktos moglby mi jeszcze powiedziec na ktorym z tych 2 modeli : kross hexagon x5 czy kands energy 1300 bedzie mi sie siedzialo prosciej a co za tym idzie bede mniej narazal kregoslup na przeciazenia ( mam skolioze i co jakis czas cos mi sie wystawia..a chcialbym tego uniknac..zreszta cala masa ludzi ma problemy z kregoslupem wiec na pewno znajdzie sie ktos kto to ocenii..)...mam 180cm i w sumie zamierzam jezdzic raczej po lesie ale czy przez wzglad wlasnie na kregoslup nie powinienem wybrac 21 rozmiaru roweru?a dodatkowo chce zalozyc na kierownice rogi..czy to dobry pomysl?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Siemanko wszystkim,mam pytanie czy opłaca sie chociażby ze względu na gratisy kupic to ; Rower górski Kross Hexagon X1 2013 + Akcesoria GRATIS!| PerfectSport Na tablica.pl znalazłem takie same 200 zł. taniej ale nie ma mojego rozmiaru XL. Rower potrzebuje do wypadów za miasto;puszcza kampinowska itp. miałem hexagona v3 z 2011 i nie narzekałem ale go ukradli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wart tyle.

 

Cytuje ,,Aluminiowy rower renomowanej marki MERIDA.

 

Rozmiar ramy na ostatnim zdj

 

Koła 26" aluminiowe obręcze kół.

 

Amortyzator przód SR SUNTOUR.

 

Korba SR SUNTOUR

 

przerzutka przód SR SUNTOUR

 

przerzutka tył SHIMANO ACERA

 

Klamkomanetki SHIMANO

 

Hamulce V-brake

 

Opony CST stan b.dobry..

 

ale sie dowiedziałem co to za osprzęt,jedynie marke,to tak jak by sprzedawał rower za 5k i napisał przerzutki shimano,a czy to acera czy xtr to juz szczegół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się niby 2011 ale za równy 1k to ja moge kupić nową a2 z 2012 :D a tu masz 11' używana.Moze za 800 bym sie pokusił :DBo ramy a2 z 2011 byly najładniejsze w całej histori krossa,kolega mial to jeszcze na nim zarobił jak sprzedał,ze wzgledu na rame. :D

Edytowane przez llancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście aluminiowy rower hehe

 

a teraz wyhaczyłem coś ciekaweszego opłaca się KROSS LEVEL A2 JAK NOWY!!! NA GWARANCJI (3079780457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

 

co to moze byc za rocznik ?

dlaczego pytasz o rocznik?hehe wlasciwe pytanie powinno brzmiec dlaczego zdjecie nie jest zdjeciem roweru ktory jest oferowany,,,chyba wiesz co mam na mysl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro wystawiają niekompetentni ludzie.

http://allegro.pl/rama-kross-level-a2-nowy-model-alu-lite-wawa-i3071659917.html - skoro ona nie ma pivotów(popis) to radze spojrzeć na fotke na której są :D haha.

 

Kross a6 z 11' http://allegro.pl/kross-level-a6-2012-i3075918059.html (opis ze z 12') (fotka ze jednak z 11') BOZE,zal mi ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego pytasz o rocznik?hehe wlasciwe pytanie powinno brzmiec dlaczego zdjecie nie jest zdjeciem roweru ktory jest oferowany,,,chyba wiesz co mam na mysl...

 

 

pytam bo nie widziałem jeszcze takiej wersji kolorystycznej co gosc opisuje (biały widelec^^) w rocznikach 2012 a z 2011 kojrze tylko tą z hydraulicznymi wiec to mnie zaciekawiło..

wiem aukcja jakaś nie tak jakby gośc chciał coś ukryć..

Edytowane przez mydesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro wystawiają niekompetentni ludzie.

RAMA KROSS LEVEL A2 NOWY MODEL ALU LITE ! WAWA (3071659917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - skoro ona nie ma pivotów(popis) to radze spojrzeć na fotke na której są :D haha.

 

 

 

mi się wydaję że to tylko przelotki nie pivoty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj,ona moze byc pod tarcze tylko jak te pivoty obetniesz,nie bylo tych ram czarno bialych pod tarcze i nie będzie poki co.A2 to tylko v'ki.A2 spokoj nie za 1.2k kupie jak znajdziesz mi sklep w którym ona jest.U mnie spokojnei w wyprzedaży posezonowej schodzą z 500zł z roweru :D z 2.5k do 2k :D

Edytowane przez llancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam nowego roweru do 1000zł. Przeznaczenie głównie zwykłe drogi i leśne ścieżki. Po przejrzeniu forum dochodzę do wniosku, że to będzie jedna z lepszych opcji:

http://allegro.pl/juz-jest-lazaro-senatore-v4-na-alivio-i3042640529.html

 

Czy znajdę w tej cenie coś lepszego? Dodam, że mam trochę ponadprzeciętne wymiary: 196cm, 100~kg, czy podany wyżej rower z ramą 21" będzie dla mnie odpowiedni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego pytasz o rocznik?hehe wlasciwe pytanie powinno brzmiec dlaczego zdjecie nie jest zdjeciem roweru ktory jest oferowany,,,chyba wiesz co mam na mysl...

Już updatował zdjęcia.

http://allegro.pl/kross-level-a2-jak-nowy-na-gwarancji-i3079780457.html

Edytowane przez kaeres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...