Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szukam porządnego roweru którym będę jeździł głównie po mieście na lata, jeśli chodzi o wyczynowość to wystarczy że wjedzie na krawężnik. Jeśli warto to zapłacę nawet 1500zł, ale wolałbym zapłacić nieco mniej. Nie mam typów, jeszcze jestem ciekaw czy warto kupować na aukcjach z allegro od sklepów? Nie są to podrobiane rowery ?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Padło i to za drogie, ale z tarczami :w00t: Przy 120 kg to bałbym się o ramę, do tego ośka tylnego koła gnąc się będzie powodować dzwonienie i obcieranie tarczy o zacisk hamulca.

Szukaj bezwzględnie czegoś z minimum 24 biegami (3x8), hamulce mogą być V-brake (przynajmniej nie zniszczą amortyzatora tak szybko jak tarcze).

Nawet w temacie wielokrotnie przewijał się KANDS i Romet czasem i za to pieniądze trudno o coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam 160 cm, 14 lat i ciągle rosne. Mam wybrać ramę 18 czy 19?

 

Co do samego roweru myślę nad Kandsem 1100 (być może i 1300), Kellysem Viperem, Krossem Hexagonem x1 lub x3. A sprzedawca polecił jeszcze Rometa Ramblera 3.0 lub 5.0.

 

Co według was będzie najlepszym wyborem?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Planuje zakup roweru głównie do jazdy po mieście, raz na jakiś czas na wyjazd za miasto na Jurę czy w niskie góry.

Przeglądając ten temat nabyłem sporo ważnych informacji, jednak chce wydać na rower niecałe 1000 zł max i planuje wybrać coś z tej 3 lub 4-ki. Podzielicie się swoją opinią?

 

Kands Energy 1100

 

http://allegro.pl/rower-gorski-kands-energy-1100-najtaniej-wyprzedaz-i3982815546.html

 

Romet Rambler 4.0 

 

http://allegro.pl/rower-romet-rambler-4-0-26-meski-2013-i3968097620.html

 

Kross Hexagon V3

 

http://allegro.pl/rower-kross-hexagon-v3-alu-shimano-wyprzedaz-i3958180720.html

 

Myślę jeszcze ewentualnie o dołożeniu paru groszy i zakupie Ramblera 5.0.

 

Proszę Was o Wasze opinie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowery bardzo zblizone jakosciowo. bralbym krossa , zewzgledu na serwis w calej Polsce. i mozliwosc-dostepnosc przymiarki . 

 

 

pohwa.

 

 

ps. miare bierzesz w sklepie stacjonarnym a zamawiasz przez neta, zawsze to kilka setek w kieszeni.

 

 

 

pohwa na bis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalistą nei jestem, lecz w tym przedziale cenowym ( 1000 zl ) tarczówki w tym rowerze nie będą zachwycające. A w kandsie v-brakei spisują sie bardzo dobrze .

 

 Zalezy tez do jakich celów rower Ci będzie sluzył, czy jezdzisz w spokojnym terenie , las szutry , czy ostre zjazdy górskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...