Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

keller wart swojej ceny. tylko ciekawie wyglada polaczenie korby 48-38-28 z rowerem mtb...



tu masz lepsza propozycje : http://allegro.pl/tygrys-nie-rower-okazja-keller-ful-alivio-i3453139923.html  . lepsze sa amor, przerzutki i klamkomanetki. 

 



lepsza kaseta i piasty. wart swoich 999pln, przesylke pewnie mozna dostac gratis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak wezmę kands'a 1100, jak na pierwszego (można tak powiedzieć) MTB to wydaje się, że będzie odpowiedni. Jego osprzęt będzie OK tak jak wspomniałem, jak na pierwszy MTB. Myślę, że to dla mnie będzie wystarczające i będzie mi się na nim przyjemnie jeździć.

Edytowane przez pbk16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podaruję sobie zakładanie nowego tematu. Zauważyłem, że na poprzedniej stronie poruszono temat Kendsa Maestro 1300. Jestem na niego jak najbardziej zdecydowany. Chciałbym się tylko upewnić. Mam 186cm wzrostu i ważę około 70kg. W takim razie rama 21" cali to będzie najlepszym wyborem? A druga sprawa to taka czy ktoś z użytkowników mógłby polecić stronę, na której mógłbym nabyć owy rower? Może ktoś kupował ze strony producenta, a może lepiej spróbować na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ramy to najlepiej przymierzyć się do roweru ale powinna być ok skoro ja mam ledwie 181 cm i ujeżdżam Kandsa energy 1100 właśnie na ramię 21"

Witam. Podaruję sobie zakładanie nowego tematu. Zauważyłem, że na poprzedniej stronie poruszono temat Kendsa Maestro 1300. Jestem na niego jak najbardziej zdecydowany. Chciałbym się tylko upewnić. Mam 186cm wzrostu i ważę około 70kg. W takim razie rama 21" cali to będzie najlepszym wyborem? A druga sprawa to taka czy ktoś z użytkowników mógłby polecić stronę, na której mógłbym nabyć owy rower? Może ktoś kupował ze strony producenta, a może lepiej spróbować na allegro?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegos takiego jakkands maestro 1300. jest kands energy 1300- mtb i kands maestro -treking. zamiast kandsa wez kellera, to ten sam rower z inna naklejka. http://allegro.pl/tygrys-nie-rower-okazja-keller-ful-alivio-i3453139923.html.  a przy tym tanszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wtopa ;). Generalnie poruszam sie po drogach asfaltowych. Wielkopolska to przewaznie niziny, jednak niekiedy pojawia sie podjazd. Jazda przez pola i las rowniez sie pojawi, lecz w mniejszym stopniu (do 10km). Dlatego zalezaloby mi na amorku z blokada oraz na oponach do 2 cali. Dziennie staram sie robic ponad 30km. Jesli mam wiecej czasu lub mam wolne od pracy to kolo 60-70. Podsumowujac, rower w crossowy wydaje sie byc tutaj lepszym rozwiazaniem. Tylko czy 21 calowa rama bedzie dobrym wyborem? Kolejna sprawa. Czy amor , ktory owy Keller posiada jest z blokada? I generalnie czym rozni sie od maestro, bo osprzet widze ten sam, tylko amor wydaje sie inny niestety :/.

Edytowane przez walus24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od budowy naszego ciała, np. ja i mój brat jesteśmy podobnej wysokości +/- 1 cm i dla niego moja rama 21" jest sporo za duża. To samo z szosówką, którą odziedziczył po mnie kiedy kupiłem sobie MTB, musiał spuścić siodełko bo przy dolnym ułożeniu pedała sięgał go czubkami palców, dla mnie wcześniejsze ustawienie było idealne. Także wzrost wzrostem ale kończyny nie równe kończynom:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Kandsa Energy 1300 z 2013 z VB(1099zł)

 

Bardzo dobre VB

Amortyzator jest z blokadą i regulacją - SR Suntour XCM v4 100mm

Cały naped jest markowy od Shimano - oczywiście wysokiej klasy Alivio

Opony 26' z 2 bieżnikami - po bokach agresywny a po środku płaski - Czyli nadaje sie do każdego terenu

Kaseta - 8-rzedowa wysokiej klasy

Jedynie siodło jest byle jakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję rowerku do zwykłej jazdy po mieście i do nieco bardziej wymagającej, wycieczki typu drogi polne, lasy, góreczki :) Budżet do 1100-1200zł. Zastanawiałem się nad Kands Energy 1100, Kands Energy 1300 i Lazaro Integral V3. Który rower według was jest najlepszy? Może polecacie coś lepszego, innego? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...