Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Różni się jakością części. Te w naszym mniemaniu gorsze mają części niemarkowe, albo markowe ale najniższych klas, do których nawet nie za bardzo przyznaje się producent - nie są przeznaczone do częstszego użytku. A te lepsze mają markowe części z wyższych klas odznaczające się większą trwałością i lepszą kulturą pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję roweru mtb do 1000 zł pod wzrost 170 cm waga 50 kg najlepiej z dobrym osprzętem shimanno do użytku codziennego i w góry np Skrzyczne aby wyjechać chcę kupić w tym sklepie http://www.sklepbiker.pl/ jest to najlepszy sklep rowerowy na powiecie żywieckim i dają tam duże rabaty przy kupnie roweru. Czekam na wasze wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gregorio99

 

http://allegro.pl/rower-mtb-scud-argon-alu-26-sr-suntour-alivio-i4225032424.html

 

Pełno osób na forum ma, całościowo ze dwie klasy lepszy, od tego, co możesz dostać w tym swoim sklepie za takie same pieniądze. Jednak tak korzystne cenowo tylko dlatego, że sprzedawane głównie (praktycznie tylko) w internecie. Więc jest dobry rower, ale odpada możliwość przymiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ma 153 strony i dalej pojawiają się co parę godzin te same pytania. Najlepiej by było na głównej stronie forum przypiąć temat aktualizowany raz na miesiąc z aktualną ceną kandsa. To jest oferta aktualnie której żaden inny producent nie jest w stanie przebić jeśli patrzymy na nowe rowery/

Edytowane przez Shootee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z góry mówię, że kompletnie się na tym nie znam, dlatego chciałbym się zapytać:

 

Jaki rower górski najabrdziej polecacie do wyzej wymienionej ceny? Mam na oku te dwa:

http://www.ceneo.pl/20174231

oraz

http://www.ceneo.pl/25996935

Ewentualnie jakieś inne.

Dzięki, z góry. Mam nadzieję, że niczego nie zapomniałem dopisać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Hexagon X1 to prawie supermarketowiec, części, z których jest wyprodukowany nie są nawet przystosowane do jazdy w terenie, a co dopiero górzystym... Co nie znaczy, że nie możesz nim pojechać w teren, po prostu nie jest to do tego rower.

a co powiesz o hexagonie x2?

wciąż jest gorszy od rometa ramblera 5.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, którego Rometa Ramblera 5.0, w ostatnich miesiącach widziałem już w internecie wszystkie możliwe konfiguracje sprzętowe w tym jednym, nazywającym się tak modelu (wszystkie 5.0) :) Jeśli dasz mi link, pod którym będzie widać dokładnie specyfikację, to będę w stanie ci odpowiedzieć, inaczej mogę tylko zgadywać.

Edytowane przez Tadeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zdecydowanie lepszy od Hexagona i ogólnie akceptowalny jak na tę cenę. Jest to już całkiem przyzwoity rower, choć nadal Kands i pochodne koło 1100-1200zł wypadają ogólnie wyraźnie lepiej. Z tego, co wiem można też dostać tego Ramblera z amortyzatorem Rock Shox 28 - wtedy jest jeszcze wyraźnie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scud 19... ogólnie chyba ci lepiej 19tka pasuje. Niby od biedy według niektórych tabelek mógłbyś się wcisnąć do 18tki... ale to raczej na siłę. Jeśli nie masz gdzieś pod ręką takiego albo podobnego roweru w rozmiarze 18, by się do niego przymierzyć, to nie wiem, czy bym ryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...