Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

   

Arnik pokonał takie tuzy naszego rynku jak MKbike i Cyklotur  :shock:  ;)

 

Ojjj jeszcze mi do nich daleko :oops: Chciałbym być taki popularny i staram się, ale wiem, że jeszcze dużo wody upłynie zanim będę tak dobry jak oni :roll: Postaram się z całych sił, ale to Wy tworzycie ten sukces- nie ja :!: i to Wam zawdzięczam rosnącą popularność. Obym Was nie zawiódł- będę się starał :!: Pozdrowerek ALL ZAKUPOWICZE ;-) 8) i FORUMOWICZE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Polecam skelp internetowy Arniego. Zaskoczyło mnie jego przyjacielskie nastawienie, jeżeli ktoś ma wątpliwości to można się pytać-zawsze odpowie. Części cały czas przybywa. Paczka dotarła błyskawicznie. Same plusy. Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie. W moim rankingu sklepów ma niekwestionowane 1 miejsce!

Jeszcze raz POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim "skrzywieniem " była kierka X-UP-XL , zgadnijcie kto mnie wyprostował. :?: :idea: :idea: Arni oczywiście :cool: 8) Lekarstwo od NS-a za pośrednictwem apteki Arniego dotarło do mnie w tępie rock'n rolla :D W piątek wysłane :arrow: :arrow: :arrow: w poniedziałek zaaplikowane.Na kiere już zdrowy jestem.Teraz może na gumki się rozchoruję :cool: 8) :grin:

Doktor Arnik jest naprawdę super , walić fundusz zdrowia. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArniK- jeden z najnowszych sklepów rowerowych w polskim internecie, mimo to zdecydowany LIDER

 

Zdecydowanie popieram. Robiłem tam dość duże zakupy- powyżej 2000zł- i jestem bardzo zadowolony z obsługi i towaru również. Rewelacyjny kontakt po przez GG i rzeczowa dyskusja są wielką zaletą prowadzącego- tutaj pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Arnik to dobry sklep.Doradzi czasem gdzieś zadzwoni w sprawie kupującego.Jest jedno ,ale .......Trzeba być obiektywnym nie ma jeszcze jako tako na stanie cześci sprowdza je .I tu trzeba czasmi czekać aż je zamówi przyślą je mu a on je nam .Poza tym Arnik ma kolejnego Wielkiego plusa u mnie :) Doradził jakis suport nawet dzwonił w tej sprawie :D Szacuneczek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dużo szukałem biegałem jeździłem w poszukiwaniu dobrego taniego sklepu z cześciami wszędzie manetki które szukałem były poprostu drogie i niedostępne dla mnie cenowo a tu ba :shock: taka nipozorna stronka http://arnik.no-ip.com polecona przez kolege weszłem i szybko zorientowałem się że mogę zaoszczędzić sporo kasy na jednych manetkach w porównaniu z innymi sklepami :!: :!: :!: To zmnieniło postać rzeczy więc czym prędzej złożyłem zamówienie potem jeszcze stały kontakt z Arnim za pośrednictwem GG wiedziałem co się dzieje z moim sprzetem kiedy go dostał wysłał i wszystko. Widać że zalezy gościowi na klijencie bo naprawde potrafi się poswięcić i postarać. Zastanawiam się jak mu to się opłaca ceny są tak niskie że balansuje na granicy opłacalnosci ale to dobrze a nawet bardzo dobrze :grin: Manetki doszły szybko ładnie zapakowane żadnej ryski ideal to nie koniec mojej współpracy z Arnim następne bedą klamki Avid już odkładam kase :)

Na GG można z Arnim pogadać o wszystkim bywało że i do 1 w nocy gadaliśmy :grin: oferta rośnie, strona się rozrasta wiec mamy tu lidera!!!! Aaaa i jeszcze cene mozna negocjować ja miałem przesyłke gratisowo :!: :!: :!: :!: :mrgreen:Polecam ArniK :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

hehe no to teraz ja dokładam swoja opinie na temat Arnika - kupiłem u niego butki których nie ma w ofercie na stronie sklepu - po krótkim czasie butki były u mnie - wszystko na najwyższym poziomie :) a co do kontaktu z Arnim to aż dziwne że znajduje czas aby z każdym pogadać i nie tylko o 1 czy 2 w nocy...

 

zapomniałem napisać ale chyba już wszyscy o tym dobrze wiedzą - nigdzie nie znalazłem taniej tych butów wliczając nawet zagraniczne sklepy www oraz allegro na kórym tych butów nigdy nie było i nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołanczam sie do grona bardzo zadowolonych klijentów Arnika :grin: Podobnie jak Lookas kupowałem kilka (3 z 5) rzeczy których niebyło w ofercie :) Ladnie zapoakowane, wszystko działa i wszystko to co chciałem dostałem :D no i oczywiście jest wielkim atutem to że sprzedawca ma bardzo dobry kontakt z klijentem :)

Pozdowienia dla Arniego i trzymaj tak dalej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez polecam Arnika wszystkim. Tez u niego kupilem czesci ktorych nie ma na stronce. Super kontakt, wszystko szybko wyslane, cena ustalona bez problemu. Naprawde goraco Polecam. Trzymaj tak dalej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni gratuluje jestes monopolista w tym temacie   :D

 

Jak kto sobie zasłużył tak ma :!:

 

Oczywiście dołączam się do licznego grona zadowolonych klientów sklepu http://arnik.no-ip.com

Super kontakt ze sprzedawcą, parę godzin na gg w przeszukiwaniu ofert, które by mnie zadowoliły :wink: . kontakt telefoniczny, porady, szczere rozmowy :shock: - tego w innych sklepach internetowych jeszcze nie zaznałem! A muszę nadmienić, że swój rower składałem od zera na częściach kupionych w sklepach internetowych i paru częściach zakupionych na Allegro.

GORĄCO POLECAM ZAKUPY W SKLEPIE U ARNIKA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja tez o Arnim:)

Pytalam go ze 2-3 miesiace temu o biogripy ktore znalazlam za 29 euro na jakiejs austriackiej stronie. Powiedzial wtedy ze niestety, nie ma. W miedzyczasie zakupilam u niego lancuch (tanio, milo i szybko). I nagle tydzien temu Arni mi sie odezwal na gadzie ze cos dla mnie ma... i wyszukal mi sliczniusie gripy, tez spelniajace taka role jak te austriackie (uniemozliwiaja wyginanie nadgarstka) za... 20 ZLOTYCH POLSKICH! No cudo po prostu!

Wdodatku poczekaly sobie u Arnigo na moja wyplate, i musialy byc wyslane jak tylko na gadzie napisalam ze przelalam kase bo byly u mnie nastepnego dnia :P

 

To chyba juz nie musze pisac ze polecam?

 

Pozd. wiedzma (ale mila)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję WSZYSTKIM :!: :P Przy okazji to z tego co zauważyłem wpływam trochę pozytywnie na rozwój forum, ponieważ ściagam na nie nowe osoby, czyli swoich klientów :) Cieszę się, że się cieszycie ;-) :) Pozdawiam WSZYSTKICH, którzy już się przekonali i tych, którzy zamierzają się przekonać do zakupów u mnie :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu pozytywnych opiniach na temat Arnika ja również zrobiłem u niego zakupy. Wczoraj przyszła do mnie bardzo fajna paczuszka :) z czego jestem WIELCE ZADOWOLONY :grin: :grin: :grin: . Niebawem kolejne zakupy. :grin: :) oczywiście u Arnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony również pozytywny komentarz dla sklepu "Arnika", który jak widać stał się juz monopolistą w tym temacie :wink: (zresztą calkowiecie zasłużenie). Pod względem kontaktu z klientem Arni zostawia konkurencje daleko z tylu. Szybka i sprawna wysyłka (paczka bardzo dobrze zabezpieczona). 0% kłopotów 100% satysfakcji :!: :-D . To były moje pierwsze, lecz na pewno nie ostatnie zakupy. Polecam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...