Skocz do zawartości

[koła] mocne lekkie koła pod 100 kg plus


pilik

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że jak się komuś nie spieszy z nowymi kółkami to warto poczekać na http://superstar.tibolts.co.uk/product_info.php?products_id=803&osCsid=8pm4hv11398uonpelruv4ktv14 bo na http://www.chainreactioncycles.com/pl/en/s?q=wtb+kom+i-23+tcs+29%27%27+rim+2013 to się chyba nie doczekamy, co tydzień oddala się termin dostępności  :verymad:

 

Obręcze w Superstarze już są i można mieć gotowe koła na DT350. Jest też solidny zestaw Superstar Tesla/Pacenti, w tym na szerokich DL31, za 270ł.

A piasty FunWorks, to jak większość niezłych "czy ktoś zna tę markę?", albo Novatec, albo Chin Huar, robione dla niemieckiego megasprzedawcy Actionsports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłączę do poszukiwań coby nie otwierać nowego wątku- chciałbym jakoś na wiosnę/wczesnym latem wymienić kółka na coś porządniejszego niż to, co Scott pakuje fabrycznie. Kapcie (raczej na razie zostaną) to RoRo 2.10, docelowo pewnie Geax Saguaro. Waga (moja :P) to, w zależności od wahań białkowo-tłuszczowych max 90 kg. Zależy mi na wytrzymałości kosztem wagi, z ewentualną perspektywą ubezdętkowienia ;) Najchętniej na Prestę.

Piasty w zasadzie oczywiste - DT 350, szprychy też - DT Comp 2.0/1.8/2.0 (chyba, że lepiej brać niecieniowane). Mam rozkminę odnośnie obręczy pomiędzy DT XM 490, Mavic TN719 lub WTB i23. W zasadzie skłaniam się ku tej pierwszej opcji (bo ma oczka na nyple i otwór na Prestę właśnie) ale nie mogę się zdecydować ;) W zasadzie cenowo tez większych różnic nie ma żeby miało to służyć za kryterium wyboru. Aha - fajnie jakby te wszystkie "festyniarskie" logo były naklejone żeby dało się je bezproblemowo usunąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obręcze w Superstarze już są i można mieć gotowe koła na DT350. Jest też solidny zestaw Superstar Tesla/Pacenti, w tym na szerokich DL31, za 270ł.

A piasty FunWorks, to jak większość niezłych "czy ktoś zna tę markę?", albo Novatec, albo Chin Huar, robione dla niemieckiego megasprzedawcy Actionsports.

 

No dobra - a te superstary? Co to warte - bo patrząc po forach z UK ludzie trochę z tym problemów mieli. Generalnie miały być Hope Hoops, ale coś ciężko znaleźć zestaw na Archach - wszędzie wyprzedane (swoją drogą za 270 GBP można mieć koła ZTR/Hope).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - a te superstary? Co to warte - bo patrząc po forach z UK ludzie trochę z tym problemów mieli. Generalnie miały być Hope Hoops, ale coś ciężko znaleźć zestaw na Archach - wszędzie wyprzedane (swoją drogą za 270 GBP można mieć koła ZTR/Hope).

 

Superstar ma kilka modeli piast i o ile dobrze pamiętam, zdarzały się problemy  ze Switchem Evo.

Za to Trizoid był mocno chwalony. Sam jeżdżę rok na modelu Tesla. Problemów nie stwierdzono, ale jestem typem

pieszczącym sprzęt, więc moje dośw. o niczym nie świadczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstar ma kilka modeli piast i o ile dobrze pamiętam, zdarzały się problemy  ze Switchem Evo.

Za to Trizoid był mocno chwalony. Sam jeżdżę rok na modelu Tesla. Problemów nie stwierdzono, ale jestem typem

pieszczącym sprzęt, więc moje dośw. o niczym nie świadczy.

 

 

No właśnie złe opinie są też o tesli - generalnie problemy z bębenkiem (nie zasprzęgla, zdarzało się też zdarcie go i latanie kasety. Temat dość często się powtarza z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...