Skocz do zawartości

[obojętnie]Szybki , Solidny , firmowy rower do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Żebyś na czym miał wygodnie usadowić dupsko i oprzeć "giry" ...

Coś wydaje mi się, że temat jest podobny do tych gdzie ojciec kupował dziecku rower najpierw za 10tyś zł a potem za 2tyś zł ...

po 1sze - miała , po drugie źle ci się wydaje

 

Ekstremalna jazda na rowerku za 1500,-... Ja pier#$%@

 

To ja wydałem 1700 na rowerek do jazdy po zróżnicowanym terenie w celach rekreacyjno-sportowych, a za 1500 można szukać maszyny do ekstremalnej jazdy ? Że też ja nie wiedziałem...

 

A ja wydam 1500zł i będę jeździć ekstremalnie . Moja mama na wigrach 3 jeździła po lasach kiedyś .  A ja nie mam na takim super sprzęcie nie dać rady ?

Jazda ekstremalna to dla jednego zap*****lanie po szosie a dla innego zjazd ze Śnieżki. Sądzę, że jeżeli autor(ka) nie jest trolem to poda swoje dokładne wymagania i w tych kryteriach coś ciekawego wybierzemy.

 

Rower uniwersalny

Żeby ci sztyca w odbyt nie weszła, jak będziesz jechał te 150 km.

Ja jeżdżę głównie na stojąco (zasuwam) , a w ogóle jak kupuje taki drogi rower to nie mam mieć siodełka w zestawie ? W takim razie podziękuję , wydać tyle plnó i siodełka nie mieć MASAKRACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

jak by to ując i nie skłamac - my też chcemy miec coś od życia i lubimy obserwowac takie tematy... :)
Jak to zwykł mawiac mój kolega - właśnie osiągnęliśmy najwyższy szczebel drabiny absurdu :)
Zamykam zatem i nie miejcie mi tego za złe :)



...

zapomniałbym - sugerowałbym autorowi nieco się ogarnąc bo nie wróżę przyszłości na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...